Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę o pomoc szczególnie różowe, ale i głos niebieskich będzie cenny (szczegolnie tych, ktorzy maja jakies doswiadczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Jestem brunetką, mam grube i gęste włosy, często słyszę z tego powodu komplementy, ale niestety jak to bywa w takich przypadkach - są takie wszędzie :( jak ogolę nogi wieczorem to rano czuć już lekkiego "kaktusa", mam z tego powodu mega kompleksy, szczególnie ostatnio, bo spotykam się z niebieskim który zwraca na to bardzo uwagę (poprzedni tak mnie nie stresował w tym temacie), a wspólne noce zaczynają być dla mnie po prostu uciążliwe, za każdym razem kiedy zaczyna się jakieś świrowanie(ʘʘ) to drętwieje, bo schizuję, że jestem niedogolona, szczególnie na dole. W ogóle mam duży problem żeby się tam ładnie ogolić, tak żeby czuć się zupełnie gładka. Jakiś czas temu zainwestowałam w depilator, ale przy moich włosach ból jest konkretny, więc w dalszym ciągu oswajam z nim nogi, innych części ciała w ogole nie wyobrażam sobie nim wydepilowac. Poza tym niebieski coś zaczyna mówić o wspólnym weekendzie a mnie się aż na sama myśl kręci w głowie, bo chyba połowę wyjazdu spedzilabym w łazience z maszynką w ręce. ( )
Macie jakieś tipy jak się pozbyć kłaków przede wszystkim dokładnie? W ogóle niebiescy, jak to jest z waszymi różowymi? Zawsze są ładnie na zero? Bo nie wiem czy to ja świruję czy rzeczywiście mam problem (
)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa086ee0860c8092cf49c12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 35
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: @AnonimoweMirkoWyznania:
parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę. No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem stronki o samochodach, o hodowaniu kwiatów i innych jego zainteresowaniach. Wszystko pięknie, zbieram się do wyjścia. A wujek:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: słowo klucz to,: hirsutyzm - poczytaj może masz problemy z hormonami albo po prostu jesteś chewbaccom.

Przeciwdziałanie: lampa laserowa, koszt koło 1k zł, banalna w użyciu tylko czasochłonna, płacisz raz używasz lata.
No i depilacja miejsc kluczowych kremem a nie maszynką.
  • Odpowiedz
Pomidor : Też mam bardzo ciemne i grube włosy, wszędzie. Nogi muszę golić codziennie, ale jednocześnie mam niebieskiego, któremu to absolutnie nie przeszkadza! Czasem się nie gole dwa dni i nigdy mi nie zwrócił uwagi. Zawsze mi powtarza, że nie muszę się golić itd...
Więc myślę, że jak facet jest dorosły to wie, że kobietom rosną włosy nie tylko na głowie

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak się będzie do ciebie #!$%@?ł to powiedz mu żeby sam sobie golił nogi codziennie xD
Poza tym to nie lato, że pokazujesz nogi, jeśli chodzisz w spódnicach to ciemne rajstopy i #!$%@?, czuj się dobrze sama ze sobą
  • Odpowiedz
Poza tym niebieski coś zaczyna mówić o wspólnym weekendzie a mnie się aż na sama myśl kręci w głowie, bo chyba połowę wyjazdu spedzilabym w łazience z maszynką w ręce. ( )


@AnonimoweMirkoWyznania: zmień faceta. Ciekawe co takiego ma, że jakoś mimo tego odpowiada ci.

W ogóle niebiescy, jak to jest z waszymi różowymi? Zawsze są ładnie na zero? Bo nie wiem czy to ja świruję czy rzeczywiście mam
  • Odpowiedz