Wpis z mikrobloga

widzę, że mamy specjalistę, więc proszę wytłumacz mi na jakim etapie jest 447 i kiedy Polska będzie musiała płacić. Sprawa została poruszona w maju 2019 przez Kofederację, wieć od tego czasu to już chyba coś wiadomo, co nie?


@yuim: no i co z tego? Obecnie partią która trzyma z syjonistami jest PiS (do tego dolicz neokonserwatystów którzy prowadzą Trumpa) reszta diaspory która związana jest z socjaldemokratycznym skrzydłem demokratów nie ma siły
o widzę kolega się przepoczwarzył żeby nikt go nie poznał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nevak: oj kryki, przepoczwarzania to ja mógłbym się uczyć od ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie, w sumie to nie wyjaśniłeś nic


@Nox_: o i kluseczek się pojawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No akurat razemki mogą do socjalnego skrzydła diaspory. Masz szanse Mireczku
Posłuchajcie Andrzej Olechowskiego,

@qluch: 12 maja 2015, 20:38 -

Dawaj co z tym 447 bo to już termin rok temu się skończył i jeszcze nie płacimy.


@UchoSorosa: ( ͡° ͜ʖ ͡°), z całej neuropy ty jednak jesteś najukochańszy z nich wszystkich
@yuim: Poczekaj na główny argument prawaków, że Szwajcarzy też mieli nie płacić a ostatecznie zapłacili. Oczywiście taki prawak ignoruje fakt, że sytuacja miała miejsce ponad 20 lat temu oraz to, że środowiska żydowskie o roszczenia zwróciły się do 2 prywatnych banków, które najwięcej zarabiały w USA. Nie było żadnych podstaw do wypłacenia tych roszczeń ale w USA poszła mocna propaganda i ostatecznie woleli zapłacić sume 1,25mld dolarów i mieć spokój,
Tutaj szerszy kontekst.

Jest rok 1995. W amerykańskich mediach masowo zaczynają się pojawiać informacje, jakoby szwajcarskie banki przywłaszczyły sobie 7 miliardów USD (z odsetkami 9,5 miliarda USD) należących do depozytów pozostawionych przez europejskich Żydów, którzy zginęli w czasie II Wojny Światowej. Ogromna machina propagandowa rusza z całą mocą, padają mocne oskarżenia na komisji senackiej, a w amerykańskiej prasie wprost nazywa się szwajcarskich bankierów pazernymi złodziejami. Dochodzi do tego, że kilka parlamentów stanowych