Wpis z mikrobloga

Jednak kolejny raz okazało się, że gdy z Mateusza Borka ściągniesz garnitur za 8 koła, remizowe okulary Gucci, odejmiesz ładną, świeżo farbowaną fryzurę i okrągłe, ładnie brzmiące słowa, banały, wytrychy, to zostaje tylko prostak z Debicy, z którego po alko wychodzi prowincjonalny cham, który zakrzykuje innych, prostak z banalnym poczuciem humoru i dystansem, który objawia się chamskim jeżdżeniem po najsłabszym w stadzie przerywanym opowieściami o teatrze, reżyserach, sztuce, jazzie i kulturze, ale w komentarzach pod programem na youtube i tak napiszą, że "klasa, szyk, elegancja!".
Podobno inteligencja łączy się z rodzajem poczucia humoru, czy raczej je determinuje więc popatrzcie jakie poczucie humoru ma Amadi....
Suche, proste, żenujące, ciężkostrawne, prezeterminowane.
#!$%@? jakiegoś suchara, albo slogan przeruchany przez internet w 2008 roku, po czym kładzie się na stole, łapie innych za ręce i wzrokiem oraz własnym śmiechem wymusza u innych pozytywne reakcje na swoje kwadratowe dowcipy.
#kanalsportowy
  • 14
@Swiec4:
To nie chodzi o rubaszny, weselny humor i trzodę crew po alko, tylko o to, że Amadi nie odróżnia bycia zabawnym od bycia smiesznym i tego, że czasem granica między byciem zabawnym, a byciem żenującym jest cienka.
Prostactwo to nie żart o ruchaniu z trzema #!$%@?, bo takie mówił nawet Gustaw Holoubek, tylko chamstwo, połaczone z buractwem, cebulactwem i leką arogancją.
@FiXxiorek:
Jakim harataniu w gałę? Ten kanał to definicja Januszscore - Cafe Janusz.
To mnie absolutnie nie zaskakuje i nie dziwi ( może odrobine zaskakuje mnie to, że ludzie są aż tak niemyślący ), ale trzeba to pietnować, bo ten kanał na którym dziennikarscy celebryci robią programy z samymi sobą gdzie raz są gośćmi, a raz prowadzącymi zaraz będzie miał pół bańki subskrybcji i będzie wzorem dziennikarstwa sportowego, a w przestrzeni
@NaturalBornLeader: Jest czas na bycie erudytą i jest czas na imprezowanie na pograniczu prostactwa. Jak dla mnie szukanie dziury w całym. Skoro nie możesz znieść tego, co tam się działo to mam prostą radę - wyłącz. Osobiście się pośmiałem (i podczas popijawy bym się z tych żartów śmiał jeszcze bardziej) i nie czyni to ze mnie prostaka, jak zdajesz się sugerować.
@FiXxiorek:
No nie wiem...Twierdzisz, że mnie coś zaskakuje, więc mówię, że nie zaskakuje ani nie dziwi.
Reszte już wytłumaczyłem, czym moim zdanie różni się bycie śmiesznym od bycia zabawnym i rubaszny humor od prostactwa itd. Nie chcę się powtarzać,ale nie chodzi o formę poważną, niepoważną, maski, kije w dupie etc tylko o wykonanie.
Bawi cię to więc oglądaj. Nikt ci nie broni. Dla mnie to tabloidyzacja i kwintesencja buractwa i głupoty.
Jest czas na bycie erudytą i jest czas na imprezowanie na pograniczu prostactwa.


@Swiec4: Kiedy Borek albo którykolwiek z mejwenów z KS był erudytą? xD Przecież oni w przerwach od cringe'owych akcji na YT robią jeszcze bardziej cringe'owe akcje na Twitterze.
Pol robi content dla 15-latków i jak 15-latek się zachowuje, a coś ciekawego po raz ostatni powiedział w 1979, Smokowski nic nie robi, Borek to mistrz pustosłowia, który miałby problem