Wpis z mikrobloga

Tutocki z bombelkiem je marchewkę
Tutocki dostał ostatni czasy bombelka byłem u weterynarza i okazało się że to guz łagodny nie boli go tylko po prostu działa jak taka gulajka na szczęście jest ona na zewnątrz przez co nie przeszkadza mu w bieganiu ani staniu na łapkach tylko go pogrubia
#tutocki #chomiki #chomik #zwierzaczki #zwierzeta #weterynaria
Steczny - Tutocki z bombelkiem je marchewkę
Tutocki dostał ostatni czasy bombelka był...

źródło: comment_16044378859wiGvuetSz799yvFyO9iv7.jpg

Pobierz
  • 10
@Blaskun: Tak tylko że ja mieszkam w sztumie a najbliżej gdzie jest zabieg to w gdańsku bo byłem z nim i weterynarza bo myślałem że tam mu się ropa zbiera na początku tylko że do weterynarza (Malbork) mam koło 15 minut a do gdańska sporo ponad godzinę w jedną stronę nie wiem czy by dał radę tyle i jeszcze przeżył operacje, jak narazie może jeszcze biegać i nawet stać na tylnich
@GregPelka: Właśnie bo tak czysto teorytycznie czy on mając guza może nim zarazić np mnie? Raz byłem z nim u weta i miałem kontakt z krwią ale szybko ręce umyłem da się zarazić guzem od zwierzęcia?
@GregPelka: Oh dzięki ogólnie czasami mam takie schizy raz np. Kleiłem w ręce poxyline aby tam w aucie skleić całe ręce miałem uwalone a następnie po tym dopiero przeczytałem że może mieć skutki genetyczne czy coś uszkadzac jakoś tak. Spać nie mogłem z tą świadomością XD