Wpis z mikrobloga

Podobno w niektórych krajach już pojawiają się pomysły żeby zakazać pokazywania szczęśliwych dzieci i rodziny borykających się z zespołem Downa bo mogłoby to przekonać kobiety, że jednak nie warto zabijać takich dzieciątek w łonie. Ciekawe kiedy taki zakaz pojawi się na wykopie.
#bekazlewakow #bekazlewactwa #protest #protesty #pieklokobiet
r.....g - Podobno w niektórych krajach już pojawiają się pomysły żeby zakazać pokazyw...

źródło: comment_1604474850FjCSSWMD7FTw2dJiBNH1cX.jpg

Pobierz
  • 34
@AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: Protesty maja na cel legalizację aborcji na życzenie, czyli nie tylko chorych dzieci. Poza tym wiele osób radzi sobie z niepełnosprawnością i żyje lepiej od pełnosprawnych ludzi.

Czyli wg ciebie jak dziecko nabędzie niepełnosprawność podczas życia to matka ma prawo wziąć siekierę i zabić go żeby nie srało pod siebie?
@ravenking: Poczekajmy kilkadziesiąt lat jak ci sami rodzicie, którzy są teraz młodzi, silni i pełni energii będą już zbliżali się do kresu wieku a ich "szczęśliwe" dziecko nadal będzie w pełni zależne od nich i (o ile jeszcze żyje) wymaga stałej opieki

ciekawe czy też będą wtedy tacy szczęśliwi do pozowania na zdjęciach
@ravenking: Aborcja w pierwszych tygodniach zycia nie jest niczym zlym, bo płód nic nie czuje, nie ma świadomości. Co za róznica więc czy jest zdrowy, czy nie? Jeśli aborcja ma poprawic komfort zycia matki, nie widzę przeciwwskazan
@wespazjan: No powiem ci że ciężko obiektywnie stwierdzić czy jest świadomy i czuje ból bo jest cały czas #!$%@?. Prawdopodobnym jest, że nie jest świadomy i nie czuje bólu, więc mogę go zabić bo mi lewacy pozwalają.
@ravenking: Na pewno ma wyksztalcone w mózgu struktury odpowiedzialne za to, czyli musi byc w jakims stopniu siwadomy. W przeciwienstwie do plodu w, powiedzmy, 12 tygodniu zycia, ktory na pewno nie czuje nic. Odpowiednie struktury ukladu nerwowego wyksztalcą się dopiero okolo 24 tygodnia zycia
@ravenking: lol uśmiechnięte Dzieci z ZD to niezła propaganda dla kogoś kto nie zdaje sobie sprawy jak taka osoba zmienia życie, dziecko z czasem dojrzeje i problemów będzie więcej a uśmiechu mniej