Wpis z mikrobloga

#!$%@? w dupę jego mać wszystkim sprzedawcom, którzy żerują na klientach, wykorzystując obecną sytuację.

Cena kamerki Logitech C920 poszła w górę o ponad 200% wraz z początkiem koronawirusa, bo dzieciaki potrzebują ich do zdalnych zajęć. Pamiętajcie o nich jak następnym razem będą skamleć o to że są biedni i nie mają z czego pracownikom wypłacać wynagrodzeń.

Pluję na nich i życzę jak najgorzej, napcham kieszenie chińczykom z Ali żeby tylko nie dawać kasy tym Januszom biznesu.

#koronawirus #patologiazewsi #xcom #morele
Pobierz greedy_critic - #!$%@? w dupę jego mać wszystkim sprzedawcom, którzy żerują na klient...
źródło: comment_1604586909l3XjTt2vq54fVA5OrenoVD.jpg
  • 74
@greedy_critic: Kamerki to tam #!$%@?, kupujesz jedną i jak nie próbujesz nią nagrywać swoich sportów ekstremalnych to posłuży pewnie dłużej niż powinna. Bardziej bolesne było, jak do nieba poszybowały ceny masek na początku pandemii. Przed pandemia kilkaset masek, a w kwietniu kilka sztuk w tej samej cenie. Nie żeby mnie to dziwiło, ale jakby nie patrzeć to teraz produkt pierwszej potrzeby, a kosztuje krocie tak naprawdę. :c
@greedy_critic: i te kvrwa komcie wykopkowych 'ekspertów', że to popyt i podaż i 'zamknij mordę' bo 'tak działa wolny rynek', plusiki dostają obficie, a żaden z tych przygłupów nie kuma motywu jakim jest zwykła ludzka chciwość, pazerność i sкurwysyństwo, a tfu na was wszystkich yebani 'dorobkiewicze' obyście musieli z biedy wpi3rdalać chleb z cebulą i cukrem, wielcy kvrwa biznesmeni... Jak jest tylko krzywda ludzka to momentalne stado sępów byleby się nachapać
@greedy_critic: wystarczy wejsc se na aliexpress albo allegro i kupic kamerke inspekcyjna 3.5 metra za 20-40zl
https://allegro.pl/oferta/endoskop-kamera-inspekcyjna-android-windows-3-5m-7464330004

No i tyle. Przy okazji mozna wsadzic to w odplyw i pokazac jak wyglada poziom nauczania w polsce, czyli gdzies na poziomie 3.5 metra ponizej kibla

Kamerka wcale nie musi sie nazywac internetowa zeby dzialala w internecie, ale ci debile tego nie sprawdzaja XD

a te 3.5 metra kamerki zawsze sie przyda do czegos
@Norskee: Chciałem kupić kamerkę sportową Xblitz Action 4K żeby mieć wielofunkcyjną, ale jakość jest tak jak przy większości webcamów - ohydna :/ Jedyny wybór do 500 zł to C920, więc pewnie będzie zamawiane z niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piotrass007: Skąpiec.pl ma historię cen, ale dla tego przedmiotu (logitech c920) się nie sprawdza bo zawsze bierze najniższą cenę, a tutaj wyświetla najniższą cenę (499) ze sklepu który nawet nie ma tego produktu na magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na morele ta sama kamera jest za 999zł więc trochę inaczej wykres by wyglądał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@greedy_critic: Przestan. Nie tlumacz im tu. Nie zrozumieja jeszcze. To sie powoli bardzo zmienia. A przy okazji: @xkom odrzuca rekojmie i poniza sie klamliwym belkotem dla paru stowek. Pewnie maja jakies wytyczne z "centrali". Bo chyba z wlasnej woli ich pracownicy sie tak nie szmaca, hmm...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greedy_critic: Ja swoją sprzedałem uczniowi (taki były warunki wraz z odbiorem os.) na OLX za 150zł :) Przyjechał z ojcem, który dwa razy się pytał czy to oryginał, a ja tylko chciałem pomóc komuś w nauce, i tak mi leżała nowa w szafie.