Wpis z mikrobloga

#!$%@? w dupę jego mać wszystkim sprzedawcom, którzy żerują na klientach, wykorzystując obecną sytuację.

Cena kamerki Logitech C920 poszła w górę o ponad 200% wraz z początkiem koronawirusa, bo dzieciaki potrzebują ich do zdalnych zajęć. Pamiętajcie o nich jak następnym razem będą skamleć o to że są biedni i nie mają z czego pracownikom wypłacać wynagrodzeń.

Pluję na nich i życzę jak najgorzej, napcham kieszenie chińczykom z Ali żeby tylko nie dawać kasy tym Januszom biznesu.

#koronawirus #patologiazewsi #xcom #morele
greedy_critic - #!$%@? w dupę jego mać wszystkim sprzedawcom, którzy żerują na klient...

źródło: comment_1604586909l3XjTt2vq54fVA5OrenoVD.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@greedy_critic: kolego, papier toaletowy też poszedł w górę, maski poszły w górę, a w czasie gdy zapelnisz całego tira srajtaśmą i wyślesz do sklepu chińczyk dopiero dziesięć kamerek złoży.

Dodatkowo, ok sprzedawca pozbędzie się całego zapasu kamerek za regularna cenę i będzie czysty profit. Co potem? Ano recesja. Brak towaru na rynku = kamerka która normalnie kosztuje 50, w covidzie 100, w tym wariancie 300.
  • Odpowiedz
@greedy_critic:
No ale co się dziwić.
Sprzęt do konferencji nie poszedł w górę co prawda (logitech meetup) - ale w firmie musimy czekać z miesiąc na towar bo się wszyscy rzucili na kamerki.

Tak samo z tymi mniejszymi, musimy brać jakieś No name (zreszta sporo lepsze niż logitechy) bo kamerek już na rynku nie ma ¯_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskyZCola: teraz już wiem, bo tradycyjnie durne wypopki niczego mi nie wytłumaczyły, dopiero w jakimś poście na reddicie dowiedziałem się że to głównie firmy zaczęły zamawiać paletami kamerki i dlatego nie można nigdzie ich zdobyć
  • Odpowiedz