Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie wracam od terapeutki. Wspomniałem o #blackpill i szeregu badań naukowych dotyczących #wzrost w tym o tym, że tylko dwie na sto osiemdziesiąt kobiet jest skłonna związać się z niższym mężczyzną. Kazała mi przypomnieć sobie pary z otoczenia, z szowbiznesu (z listy forbsa najbogatszych ludzi na planecie - hehe - nie wapomniała) gdzie mężczyzna jest niższy od kobiety. No to jedziemy: Kolenda Zalewaka i drugi reporter. Tyle. Więc ona podaje mi mnóstwo przykładów: Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska, a to noe wszystko, bo wśród znajomych ma mnóstwo takich par: jedną lub dwie.
Teraz sprawdziłem: Maria Kaczyńska - 1,57 wzrostu xD
Fakt, przeczy incelom, że każdy kurdupelek chce faceta 2 metry wzrostu, ale nie o tym wymusiła rozmowę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbym chciał żyrafę (170 cm here) to bym uprawiał sodomię w ZOO.
Za tydzień rozmawiamy o moich relacjach romantycznych, to się nagadamy. Dwa razy po godzinie z prostytutkami i raz starej Tajce podczas masażu ręka się omsknęła( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymajcie za mnie kciuki, bym nie wyszedł na intzela tehe xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa42c992b8233000a2495f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Ostatnio jakiś mirek tu pisał, że jego terapeutka na jego żale dotyczace wzrostu (165 cm chyba) odpowiedziała, że... taka jego uroda.
TAKA JEGO URODA. I tak po prostu jest i nie wpływa na życie i w końcu kogoś znajdzie i tym podobne bzdury.

Uciekać od kobiet w takich tematach, przy "prawdziwej prawdzie" i prawdziwych problemach z wyglądem będą tylko karmić niebieską pigułką.
CiepłyZboczeniec: Panowie, trochę kultury.
Poruszyłem temat badań naukowych i statystyki jako wytłumaczenie, czemu ludzie mnie nie lubią. Jedno z, bo zawsze u mnie #przegrywizm mocno.
Poza bluepillem wydaje się profesjonalistką. To terapia CBT, nie jakieś freudowskie pier*ololo, więc tam nie ma miejsca na żalenie się, jest praca nad SWOT, mechanizmami obronnymi, strategiami radzenia sobie. Jesteśmy dorośli, płakać mieliście czas w przedszkolu.

Zaakceptował: sokytsinolop
OP: @girlsjustwannahavefun: prosił Panią ktoś o zdanie? Właśnie przez taką postawę jaką prezentujesz incele nienawidzą kobiet. Co ci szkodzi, jak zamiast pokazywać, że kobiety to płeć zakłamana, przyznałabyś, że wzrost dla kobiet to jak dla faceta tyłek czy cycki? Masz prawo do własnych preferencji, więc mów, że masz prawo do własnych preferencji, a nie piszesz "kobiety nie mają preferencji intzelu tehe". Idź sobie na kafeterię pisać o swoich preferencjach krzywizny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
tępa dzida nie utrzyma swojego prywatnego gabinetu. true story.

@girlsjustwannahavefun:

Tak, tak. Tak samo jak tępa brzydka dzida nie będzie miała zawsze wielu betaorbiterow na skinienie jeśli tylko będzie chciała. Ludzie często są głupi i naiwni.

Jej terapia u większości ludzi działa, bo ludzie lubią się oszukiwać i połykać niebieskie pigulki. Wolą żyć ze świadomością "jeżeli tylko popracuje nad swoim charakterem i kolorem paska aby wspolgral z butami, to na pewno
@AnonimoweMirkoWyznania: Klasyczny objaw przegrywa. Skonfrontowany z terapeutą reaguje obronnie, bo nie ma prawidłowego wglądu, nie potrafi zdobyć się na krytycyzm wobec swoich objawów i problemów, które go przywiodły na terapię. Ale poszedł i to się liczy. I bardzo dobrze, że nurt behawioralno-poznawczy. Nie ma nic lepszego. A przegrywy, które myślą, że na terapię chodzą tylko czarnopigułkowcy, które chcą popłakusiać w kwestii hipergamii kobiet, nie mają pojęcia, z czym się mierzą ludzie.
prosił Panią ktoś o zdanie? Właśnie przez taką postawę jaką prezentujesz incele nienawidzą kobiet. Co ci szkodzi, jak zamiast pokazywać, że kobiety to płeć zakłamana, przyznałabyś, że wzrost dla kobiet to jak dla faceta tyłek czy cycki? Masz prawo do własnych preferencji, więc mów, że masz prawo do własnych preferencji, a nie piszesz "kobiety nie mają preferencji intzelu tehe". Idź sobie na kafeterię pisać o swoich preferencjach krzywizny penisa, skoro nie pasuje
Jej terapia u większości ludzi działa, bo ludzie lubią się oszukiwać i połykać niebieskie pigulki. Wolą żyć ze świadomością "jeżeli tylko popracuje nad swoim charakterem i kolorem paska aby wspolgral z butami, to na pewno kobiety zaczną się mną interesowac, mimo że jestem niski i brzydki" niż taką, że jak jakaś kobieta, którą będzie zainteresowany go naprawdę pokocha to będzie to prawdopodobnie fetyszystka, a i tak bardzo mała na to szansa, że