Wpis z mikrobloga

Na proteście #konfederacja nie było praktycznie nikogo.


@dzik001: Manifestacje środowisk "okołokorwinowych" nigdy nie były zbyt liczne (no, może poza Marszem Niepodległości, ale wiadomo, że to impreza, na którą ludzie szykują się na długo przed)

Poprzez swój fanatyzm religijny stracili poparcie 3/4 elektoratu i lecą pod próg.


Gdyby tak było, to już mieliby poparcie na poziomie błędu statystycznego. Tymczasem w ostatnim czasie były chyba dwa sondaże z wynikiem pod progiem - i
@Accidentally: tak to jest bardzo szurska teoria xD Hołownia zostaje wyciągnięty z kapelusza przez Kobosko, na start naród go obdarza kilkunastoma procentami w sondażach a po wyborach w tej jego niby partii najbardziej bryluje kto ? - pan Kobosko
Mhm zdecydowanie to tylko szurska teoria, wszystko na spontanie było robione
@kksu dokladnie tak, spontanicznie ja i moja rodzina będziemy na niego głosować :) jakbym mógł cofnąć czas oddałbym głos na niego w prezydenckich ale no jednak poszedłem i oddałem głos na Bosaka.(żałuję) ale nie po strajku kobiet tylko po tym żałosnym wpisie i mruganie oczkiem że #mimowszystkoduda

Każdy kto pojawia się w polityce jest przez pewne grono oskarżony że jest to osoba podstawiona. Masz jakieś dowody? Nagrania dokumenty jakieś deale? Wielomilionowe przelewy?