Wpis z mikrobloga

  • 204
Mówiąc o audiofilskim switchu internetowym śmiałem się, że jeszcze tylko krok i będziemy mieli audiofilski router.
No i wykrakałem.
Oto on - OXCO audiophile Router. Do kupienia w cenie (po obecnym kursie) około 3800 zł
Dawcą narządów najprawdopodobniej jest D-Link DIR-869 - kosztujący około 360 zł konsumencki router.
OXCO MA NAWET ZNACZEK D-LINK NA OBUDOWIE XD
Pimp na bogato: router od OXCO zasilany jest liniowo (ta skrzynka z tyłu), gniazdo zasilające w zewnętrznym zasilaczu wykonał furutech, złącza DC w routerze od Oyiade. W środku - również barok: Mundorfy i ścieżka na PCB poprowadzona 24 karatowym złotem.

NO TO TERA TO MOŻNA SUHAĆ, NIE TO CO NA JAKIMŚ TP LIMKU xD
CZEKAM NA RECENZJĘ W POLSKIEJ PRASIE.
Och, chyba że nie będzie, bo akurat to niezbędne akcesorium nie ma polskiej dystrybucji i nie ma kto zapłacić za tekst, czego oczywiście nikt nie robi ;)

P.s. Niestety, dostępne tylko w tym kolorze
#heheszki #audiovoodoo #tonskladowy
Roszp - Mówiąc o audiofilskim switchu internetowym śmiałem się, że jeszcze tylko krok...

źródło: comment_16047379596lLrWM84ypXNuoHTm667m8.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Roszp: I teraz wchodzę ja, cały na biało i mowie, ze przecież z domyślnym softem to można sobie słuchać YouTube na tym.
Tu jest potrzebny edgar-wrt software który odpowiednik kompensuje scenę i poprzez użycie algorytmów ptwartozrodlowych unika opatentowanego zmniejszania sceny
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@trll serwisy streamingowe udostępniają teraz przegęste pliki cyfrowe, niektórzy tą drogą ściągają na serwery muzyczne pliki DSD (inne kodowanie, niż powszechnie stosowany PCM). Co jak co, ale natywne DSD to serio jest sztos
  • Odpowiedz