Wpis z mikrobloga

Trump przegrał. Nie mówcie, że nikt was nie ostrzegał - w pic rel moje świadectwo sprzed 5 miesięcy. Po takie i podobne proroctwa, ciekawostki i masakrowanie zapraszam na mój wykopowy profil. Lajkujcie, subujcie i nie zapomnijcie o dzwoneczku!

PS polecam również inne komentarze pod tym wpisem, nie tylko użytkownika @LewCyzud - link

PPS po pierwszych, korzystnych dla Trumpa wynikach, jakiś prawaczek wyciągnął mój ww. wpis i próbował robić kpinę. niestety usunął swój wpis ze wstydem, więc nie pamiętam kto to był. jeżeli to czytasz- mam nadzieję, że jakoś przeżyjesz porażkę pomarańczowego :(

#usa #wybory #trump #biden #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
źródło: comment_1604768607BBDtqIYAU4T9kXkzJ3M1LP.jpg
  • 11
@j0shva:

Ale Ty wiesz, że te wyniki ogłosiło CNN i Fox News? XDDD


no i?

Do oficjalnych wyników jeszcze poczekamy, tym bardziej, że Trump zapewne złoży wnioski do SN, a wiadomo ile jest tam republikanów i jakie stanowiska obejmują.


zawsze beka z tego myślenia w Polsce, że obsadzony przez Trumpa SN pierwszy raz w historii wystąpi przeciwko woli narodu i uzna, że prezydentem jest ten, kto przegrał xD sowieckie, partyjniackie myślenie,
@NieBojeSieMinusow: To, że te stacje działają tak jak TVP i TVN w Polsce, nie wiesz tego? To oni popierają Bidena. Przeciwko woli narodu? Przypomnij sobie, że do momentu głosowania korespondencyjnego to Trump wygrywał, więc jeśli według Ciebie to jest wola narodu, to więcej wspólnego z partyjniackim myśleniem masz Ty. I czemu mówisz w kwestii PiSu o mnie? I tym bardziej o Polsce, nie mieszkam w PL i nigdy nie zagłosowalbym za