Wpis z mikrobloga

@NaniQuashe: ja na nie, bo prawdopodobnie miałem korone we wrzesnie i 2-3 dni osłabienia lekkiej gorączki i całkowity brak węchu przez tydzień, nie jest powodem do szczepienia się, poza tym mówią że wirus zmutuje i na kolejnego szczepionka może nie zadziałać.
  • Odpowiedz
@Hfishman1: To zależy od sytuacji. Jeśli będzie eskalować jak obecnie i będzie zagrożone moje życie to tak. Wolę zaryzykowac możliwymi powikłaniami, niż zaryzykować życiem.
  • Odpowiedz
Wole to przeziębienie


@Hfishman1: A Ty masz 20 lat i silny organizm? Ja mam 40 i wysokie nadciśnienie i bezdech senny. Organizm dostał już po dupie nieźle i dla mnie jest to ryzykowne. Ja i bez covida się duszę, więc więcej mi nie jest potrzebne.
  • Odpowiedz
@Luks_x: mam 25 i silny organizm, dbam o siebie, kondycje mam dobrą, jak się przeziębie i gorączka to 1-2 dni w łóżku i mi przechodzi. Dlatego w życiu na taką pierdołe się nie zaszczepie.
  • Odpowiedz
@NaniQuashe: Bo nie jestem w grupie ryzyka. Nie będę się szczepil czymś co wg mnie nie jest wgl przetestowane, a ewentualne problemy po szczepienne chciałbym zobaczyć na politykach i naiwniakach, którzy lecą jak muchy do lepa bo "scepionka hehe, normalność w końcu u u u" stado debili. Po trzecie w dupie mam tego wirusa, wolę przechować i żeby mój organizm się z tym sam zapoznał i go zwalczyl. Jak się mam
  • Odpowiedz
@Hfishman1: No Ty pewnie nie będziesz chciał, ja możliwe, że będę. Zależy od dalszego rozwoju. Ty też nie pisz, że w życiu się nie zaszczepisz, bo za kilka miesięcy może się okazać, ze chorujący w większości będą miały jakieś powikłania bięższe, wówczas możesz podjąć inną decyzję.
Na dziś dzień twierdzić, że na pewno nie, to trochę na wyrost.
  • Odpowiedz
Bo nie jestem w grupie ryzyka


@szyryfyry1: OK nie jesteś. Ale zakładamy taką sytuację. Powstaje szczepionka, jednak dość ciężko się przechodzi proces szczepienia. Masz rodziców starszych którzy mogą nie przeżyć szczepionki, a Ty się musisz nimi opiekować. Wówczas też nie?
Kolejna sprawa, że sytuacja może się znacznie pogarszać i bez zaszczepienia znacznej części społeczeństwa nie uda się jej zwalczyć, wówczas po prostu Cię do tego zmuszą. Pamiętaj, że możesz zachorować wiecej
  • Odpowiedz
@Luks_x: ale z tym spustoszeniem w organizmie to jakieś wyjątki, pełno sportowców miało korone i już wrócili do pełni formy i żadnych problemów z kondycją nie mają
  • Odpowiedz