Wpis z mikrobloga

Remont pracowni LEGO prawie skończony.

Po wielu przebojach, ukrytych gniazdkach itd w końcu zbliża się koniec remontu mojego pokoju, w którym buduję modele z klocków.

To co widać na zdjęciu to regał zrobiony przeze mnie na wymiar pod szufladki OKT/Keeeper A5, bo nie mieszczą mi się już na biurku, a dzięki temu będę mógł przenieść rzadko używane elementy (ogony samolotów, klocki w nietypowych kolorach itd) z biurka, ale nadal mieć do nich łatwy dostęp.

Będę musiał dorobić kilkadziesiąt etykiet i na nowo się nauczyć gdzie co jest, no ale sam chciałem :))

Z lewej strony będzie komp razem z monitorami (chociaż korci mnie zakup panoramicznego) i drugi regał na drukarkę i resztę gratów.

#lego #remontuj #polskiedomy #majsterkowo #longerowemodele #piekloperfekcjonistow
Pobierz M_longer - Remont pracowni LEGO prawie skończony.

Po wielu przebojach, ukrytych gnia...
źródło: comment_1604855049hkZLcaDgN6HsDznf18GfaY.jpg
  • 11
włożone, lekko na wcisk, siedzą grzecznie i się nie ruszają ;)


@M_longer: @teznia_solanki_azbestowej: Właśnie też mnie nurtowało to pytanie, te obudowy szufladek nie są jakoś wybitnie sztywne, więc przy tej wysokości mogą już być problemy ze stabilnością jak załadujesz wszystkie szufladki do pełna - nie obawiasz się, że taki w pełni obciążony słupek z szufladkami się po prostu kiedyś wychyli z tej szafki i upadnie?
Właśnie też mnie nurtowało to pytanie, te obudowy szufladek nie są jakoś wybitnie sztywne, więc przy tej wysokości mogą już być problemy ze stabilnością jak załadujesz wszystkie szufladki do pełna - nie obawiasz się, że taki w pełni obciążony słupek z szufladkami się po prostu kiedyś wychyli z tej szafki i upadnie?


@CCCCC wyjdzie w praniu, ale dołożę jednak 2 półki pomiędzy nie, żeby nie było tej szpary na górze, co jednocześnie