Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo !

Mam do rozdania dwa świąteczne pakiety:
1. #miod rzepakowy 0.9l, dżem pomarańczowy 200g, pyłek pszczeli 200g
2. #miod nawłociowy 0.5l, syrop o smaku aronii 200ml, świeczka z wosku pszczelego

Zasady są proste, spośród plusujących ten wpis wylosuję dwie osoby, które otrzymają ode mnie po jednym prezencie! Wyniki losowania jutro o godzinie 17!

Czy można kupić u mnie takie produkty?

Tak! Oferuję:
miody 0.9l (cena 45 zł) oraz 0.5l (cena 35 zł) w smakach:
syropy 200 ml (cena 15 zł) w smakach:
dżemy 200 g (cena 7 zł) w smakach:
koszty przesyłki 15 zł
pyłek pszczeli 200g (cena 10 zł)

Dodatkowo jest możliwość zapakowania dowolnie skomponowanego zestawu na prezent, a nawet wysłać go bezpośrednio do obdarowanego w okresie świątecznym! (koszt opakowania na prezent to 15 zł)

Miody pochodzą z naszych pasiek i są w 100% miodami naturalnymi. Pasieka Wuja Dawida to wyjątkowy dom dla pszczół, usytułowany na terenie województwa łódzkiego pośród lasów i łąk z dala od źródeł zanieczyszczenia powietrza oraz wielkich miast. Po prostu z natury!

Nasze syropy oraz dżemy są produktami w 100% naturalnymi nie poddanymi procesowi pasteryzacji, co gwarantuje zachowanie wszelkich witamin płynących z natury.
stokrotkowy_szal - Uwaga #rozdajo !

Mam do rozdania dwa świąteczne pakiety:
1. #m...

źródło: comment_1604856029LV3cUHw9JNfWhiJGXyKixl.jpg

Pobierz
  • 58
@stokrotkowy_szal: Drodzy, wdarł się błąd a jestem świeżakiem i nie wiem jak zedytować wpis! Poniżej szczegóły:
miody 0.9l (cena 45 zł) oraz 0.5l (cena 30 zł) w smakach: nawłociowy, rzepakowy, malinowy, faceliowy, wielokwiatowy
syropy 200 ml (cena 15 zł) w smakach: pigwa, aronia, czarna porzeczka, malina, imbir, limonka, pomarańcza, wiśnia, winogrono, truskawka
dżemy 280 g (cena 7 zł) w smakach: wieloowocowy, pomarańczowy
pyłek pszczeli 200g (cena 15 zł)