Wpis z mikrobloga

@lazaruss: Nie wiem, mieszkam w DE. Lockdown nie będzie na stałe. Z czasem wszystko się otworzy. Wjazd na energy2000 kosztuje 20/30zl. Normalnie jestem po środku stawki ani ekstra ani introwertyk ale jak jebne emdeke i zapije to wódą to robi się ze mnie zwierzak ale w sensie pozytywnym i masz wrażenie ze wszystko się uda i tak jest.
@Maelstrom94: Tutaj mialem na mysli bardziej losowe swinie, bo to prawie zawsze widac, ze jest sie po mdma i #!$%@? sie wtedy czesto glupoty co tylko odstrasza.
Oczywiscie zabawa na mdma jest zajebista ale wyrywanie swoich kolezanek po tym i tak jest dziwne, bo to sa osoby, ktore sie jednak zna dluzej i co potem jak zejdzie faza.
@pelop: Dlaczego bait. Mdma to tylko uwalniacz tego co już mamy w mózgu. Uczucie po wystrzale serotoniny jest niesamowite i każdy powinien tego spróbować bo to nie uzależnia w ogóle.
@Zieew: Nic, zawsze mamy z tego bekę. Nie raz gadałem takie pierdy do kumpeli która jest z moim przyjacielem ale każdy wie co i jak wiec nikt się tym nie przejmuje. Uwierz mi gadanie pierdow do lasek to najprostszy motyw na wyrwanie bo w sumie jak laska tez jest upita to można gadać co się chce byleby zagadać i się nie bać
@Maelstrom94: Mi bardizej chodzi o to, ze w stalej ekipie nie wyrywalbym kolezanek, bo to robi potem same problemy. Troche podobnie jak branie sie za byle dziewczyny kolegow no ale to zalezy od ekipy pewnie.
Zreszta ja po mdma to wole kluby/koncerty tanczyc, skakac niz rozmawiac :p
@Zieew: Nieee ja nie wyrywam swoich kumpeli xD. Czasamij coś jebne ale każdy ma to w dupie bo wszyscy się znają na tyle ze każdy wie co kto potrafi i się to ignoruje. Staary po emdece to 90% wchodzi plener. Ognisko jakaś polanka muzyka w opór i gwiazdy albo klub typu energy2000 czy explosion w WuWuA to robi taki #!$%@? w mózgu ze masz ochotę zatrzymać czas
@Maelstrom94: Kto nie jebnal czegos glupiego po mdma niech pierwszy rzuci kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogolnie sie zgadzamy, ja po prostu pilem do tego, ze jesli chodiz o wyrywanie to lepiej odpuscic mdma dla przegrywa i zalecic inne leki ;) Natomiast jesli chodzi o to, ze przegryw sie nie potrafi bawic na imprezach to na pewno warto sprobowac ale to musi byc odpowiednia impreza lub towarzystwo.
@Zieew: A to jo, porządne towarzystwo i muzyka to podstawa #!$%@? zabawy z emdeką. Ale myśle ze i tak emdeka dałaby radę z przegrywa zrobić osobę która się nie boi wyjść do ludzi. Wiesz. Jedna laska ci powie wypad ćpunie, inna się zapyta czy masz JesCze jedną bombkę dla niej a wtedy każdy wie co się dzieje. Laska po emdece dostaje takiego kociokwiku że zrucha nawet zakolaka. Jeno trzeba pamiętać o
Dobra ekipa mdma i wóda.


@Maelstrom94: takie akcje to max raz na trzy miechy i to nie za wielkie dawki tak 120 mg

mdma jest najczęstszym powodem rozwalenia sobie gospodarki serotoninowej, jak ktoś przegina to kończy jak zombie z depresją, derealizacją i psychozami