Wpis z mikrobloga

@NRG95: przecież z treści umieszczane w internecie można zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej, takie treści mogą też służyć jako dowody w sprawach sądowych, etc. A tutaj sobie moderacja grzebie bez najmniejszego problemu w wypowiedziach użytkowników. Bez cienia informacji, że wypowiedź nie została umieszczona przez użytkownika tylko przez amonowego moderatora. Czy takie praktyki nie są czasami karalne?

Jeszcze inny scenariusz: Przecież w ten sposób można komuś ładnie syfu narobić: załóżmy, że jakiś
@DoktorNauk: @Enviador:

Przede wszystkim, ten tytuł to manipulacja, na co uwagę zwróciło wielu Wykopowiczów, między innymi tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/53424661/ Przypomnę także, że w uzasadnionych przypadkach Wykop może usunąć lub w odpowiedni sposób zredagować treści umieszczane przez Użytkowników, jeżeli ich zamieszczenie w Serwisie Wykop.pl narusza postanowienia Regulaminu (regulamin, punkt 6.5), a rozpowszechnianie zmanipulowanych informacji jak najbardziej narusza regulamin.
Przede wszystkim, ten tytuł to manipulacja, na co uwagę zwróciło wielu Wykopowiczów


@a__s: Zaraz zacznie się mówienie "jak uważa wielu ekspertów" XD już takie zwroty gdzieś widziałem. Nie wiedziałem, że wykop uczy się od Kurskiego XDD Dodatkowo tych "wielu wykopowiczów" to jeden koleś od wpisu i drugi w komentarzu. Aha xd

Jak wam się nie podoba przedstawianie informacji przez użytkowników to może niech moderacja sama zacznie umieszczać znaleziska i wpisy. Przynajmniej
@a__s: ja rozumiem, że manipulacje w tytule, opisie lub treści znaleziska zasadniczo nie są tolerowane na Wykopie. Stwierdzenie czy coś jest manipulacją nie zawsze jest oczywiste i ten punkt nie raz jeszcze będzie kontrowersyjny, jeśli chodzi o usuwanie znalezisk, komentarzy lub wpisów.

Tylko, że mi nie chodzi tu o usuwanie treści. To jest osobny temat.

Mi chodzi o wkładanie użytkownikom słów do ust bez żadnego oznaczenia, że treść nie pochodzi od
@Enviador: o tym, że celowe manipulowanie tytułem i opisem znaleziska nie jest tolerowane na Wykopie, informujemy również tutaj: https://www.wykop.pl/pomoc/standardy-moderacji/ Niestety, to na co zwracasz uwagę, nie jest możliwe w obecnej wersji serwisu - moderator nie ma obecnie możliwości dodania flagi informującej czytelników o dokonanych edycjach. Zgadzam się jednak z Tobą, że warto aby taka informacja pojawiała się przy znaleziskach. Zaproponuję taką zmianę.
@a__s według mnie powinniście w ogóle usunąć tamto znalezisko. Twórca jego zrobił co miał zrobić poniżyć ta kobietę a faktycznie znalazła się ona w sytuacji bez wyjścia gdyż nowi właściciele mieszkania nie dali jej nawet możliwości znalezienia innego tylko chcieli ją wyrzucić z domu na dosłownie ulicę przy pomocy jakiejś firmy która łamie prawo podając się chociaż za osoby którymi nie są. Jak wiadomo mało osób wchodzi w treść znaleziska tylko czyta