Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RGFK_PL: @ZielonySkoorwiel: w rzeczywistości polecam wieżę do rzucania kośćmi. Wydrukowałem sobie ostatnio składaną i nawet się sprawdzała.
Co do rzutów na discordzie to co dokładnie stosujesz żeby wszyscy widzieli wyniki rzutu?
@RGFK_PL: My mamy podobnie z #coriollis, tam buduje się pulę K6 i sukcesem są jedynie 6tki.
Kumpel w idealnych warunkach ma pulę 12tu kostek na Medycynę, i nie wypada mi żaden sukces. A tymczasem koleżanka ma 11cie kostek na Social i cały czas sukcesy zalicza.
Płaczę gdy to widzę ಥ
@T__J: w sumie spoko pomysł. Teraz połowa się nauczyła a z drugą połową więcej nie gram.

@RGFK_PL: U mnie w młotku gracz rzucał na rozpalenie ogniska, bo był szlachcicem. Widzę na kostce z dziesiątkami że jest jak wół 80, a gość ma wyrzucić poniżej 15. I mówi że weszło. No to ze spokojnym głosem oznajmiam "Udało Ci się rozpalić ognisko, ale byłeś tak zajęty rozpalaniem i oszukiwaniem w kościach że
@Northmaniack: Jak to postać taka z którą się zżył, a od rzutu zależy czy trafi na cmentarz to jeszcze spoko, chociaż już się dranie nauczyły że nie zabijam postaci i zawsze się znajdzie jakiś sposób na ress bez oszukiwania. A tak to wolę zapauzować grę i gościa wyprosić bo się nie da wytrzymać jak to robi "nałogowo".