Wpis z mikrobloga

Mamy z Żoną już dość Warszawy. Ciągły pośpiech, tłumy w komunikacji, korki, zapach spalin, szarówka, ceny nieruchomości z kosmosu. Szczerze marzymy o wyprowadzce. I tu pojawia się pytanie- dokąd?
Chcielibyśmy zamieszkać w jakimś innym mieście wojewódzkim lub w większej mieścinie (ok. 100 tys. mieszkańców) dobrze skomunikowanej (PKP, trasy szybkiego ruchu), z zabytkowym rynkiem i możliwością wyskoczenia na szybki wypad za miasto na łono natury. No i przede wszystkim, żeby nie była to Polska D. Jakieś propozycje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przeprowadzka #miasto #warszawa
  • 170
Czekam aż dzieciaki podrosna i kupuje dom w małej mieścinie. Macie już dzieci ? Weź pod uwagę,że jeśli tak to kilka lat robisz jako szofer.

Ja jestem z Poznania, ale oglądam miasta jak Chodzież, piła, Wrzesnia, Tarnowo Podgórne. Nie wiem co takiego masz dookoła Warszawy.

Koszty utrzymania niższe a zarobki w zasadzie takie same.
@klintoniusz Krotoszyn też spoko kierunek. Przy dwumiesięcznym bąblu będzie ciężko bo wszędzie autem musisz jechaac. Każda rodzina ma swoje przyzwyczajenia i standardy, ale z takim maluchem już wiem że musiałbym jeździć do specjalistów w Poznaniu. A co ze żłobkiem , przedszkolem, dużymi zakupami , treningami młodzieńca i wasza praca ?

No ale mowie- każdy przypadek jest inny. Ja sam się czaje by tak zrobic