Wpis z mikrobloga

Mam pytanie bo już zgłupiałam i nigdy wcześniej nie miałam Xboxa.

Czy mogę przycebulić i kupić wersje pudełkową Assassins Creed Valhalla na Xbox One i spokojnie zagram w nią na nowym Series X? I tak samo z nowym Call of Duty? Bo jeśli tak to wychodzi trochę taniej za nowe gry.

Jeśli tak to czy wydawcy nie pozbywają się tym samym dodatkowych szekli skoro gry na poprzednią generacje są tańsze?

Z góry dziękuję za pomoc!

#xbox #xboxseriesx #assassinscreed #xboxone
  • 6
  • Odpowiedz
@CruellaDemon: tak mozesz tak zrobic i bedzie dzialac. Sęk w tym ze gra z poprzedniej generacji nie bedzie zawierala ulepszen dla nowej generacji wiec moze wygladac gorzej. Chyba ze gra wspiera Smart Delivery wtedy przyjdzie darmowy upgrade i wyjdzie na to samo
  • Odpowiedz
@CruellaDemon: Valhalla jest w Smart Delivery więc w sklepach możesz kupić tylko jedną wersję - która będzie grywalna i na XOne i Series X. Na Seriex X po prostu dociągasz patcha dającego lepsze możliwości graficzne.
  • Odpowiedz
@CruellaDemon: Valhalla występuje w jednej wersji pudełkowej, dostaniesz darmowy update na XSX, który ściąga "lepszą" wersję.

Co do CoDa, tam są do wyboru wersje XOne oraz XSX - wersję XOne uruchomisz także na XSX, ale wyłącznie w ramach wstecznej kompatybilności czyli w gorszej jakości. Od Ciebie zależy decyzja, czy 30zł dopłacenia jest warte, aby zagrać w lepszą graficznie wersję na XSX.
  • Odpowiedz