Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz wszedłem na game pass i zobaczyłem ile tam jest zawartości. A jeszcze jakiś czas temu zastanawiałem się nad Ps5. Przecież za 250 zł na półtora roku, bo gdzieś widziałem taką ofertę, to jest kosmos.


@trxm: polecam wejsc na psnow i takze obczaic (tak wiem, dla iksboksiarzy ta usluga nie istnieje, bo OFICJALNIE nie ma jej w polsce, chociaz mozna normalnie korzystac)
dla iksboksiarzy ta usluga nie istnieje, bo OFICJALNIE nie ma jej w polsce

@Dante27: przechodzę z Xboxa na PS5, ale dla mnie ta usługa nie istnieje. Jak w Green Booku, jeśli mnie nie chcą w danym miejscu, nie będę bandytą i wchodził tam na siłę.
@sonoitaliano: ale zdajesz sobie sprawe ze tej uslugi teraz nie ma tylko dlatego, ze Sony jeszcze nie uruchomilo infrastruktury serwerowej w Polsce, i jakby ja dali w pelni to bylby bol dupska ze gry na strimie tna jakiemus Mietkowi mieszkajacemu w Pierdziszewie Dolnym z internetem premium 10 Mb/s "bo przeciez SPELNIAM WYMAGANIA !!1jeden"?

Fakt Sony troche nie mysli bo mogli uruchomic u nas usluge w wersji only download i obnizyc cene
@sonoitaliano: uruchomienie takiej uslugi to nie jest pstryk palcami, no i musi sie oplacac bo zadne korpo nie pracuje charytatywnie, nic nie musze sobie tlumaczyc, przedstawilem ci fakty, mozesz sie fochac bo "korpo nie chce vipa z wielgiej bolzgi" ¯\_(ツ)_/¯
@ironlelele masz na myśli gow 2. Fakt to jest argument ale tak naprawdę po stronie ps5 wchodzi w grę raczej ps plus collection. Ps now, z tego co widzę, to raczej starsze tytuły pokroju RdR czy HZ, w dużej ilości. Na korzyść gamę pass przemawiają takie rodzynki jak Gears, kingdom come, Outer Worlds czy Metro. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o tytuły AAA to lepiej jest po stronie klocka.