Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@R187: w gorących jest podobny post, a pod nim komentarz z 400+ plusami relatywizujący pobicia osób, które takie flagi wyciągają. Ponad 400 osób uważa, że można pobić kogoś za obrazę symboli. Gorzej niż w jaskini
  • Odpowiedz
Ponad 400 osób uważa, że można pobić kogoś za obrazę symboli.


@piimatykki: Za flagę lpg nie można pobić ale kościół można zdewastować i zabijać? Czyli jednych symboli nie wolno poniżać ale drugie już tak? xD
  • Odpowiedz
@piimatykki: Zrobiłem ten wpis w reakcji na komentarze pod tamtym. Sylwetka orła na tęczowej tarczy na białym tle pod którym jest kilka kolorowych pasków nie jest flagą Polski więc ja nie wiem w ogóle jak można mieć o to ból dupy xD
  • Odpowiedz
@4x80: Naruszać nietykalności cielesnej nie wolno za żaden symbol, poza tym skąd w ogóle pomysł, że osoby posługujące się tęczową flagą popierają niszczenie kościołów? To tak jakby powiedzieć, że wszyscy mężczyźni z Polski to mordercy, gwałciciele i złodzieje bo niezaprzeczalnie znajdziesz wielu takich.
  • Odpowiedz
@M1PH6_5: Co Ci przeszkadza taka flaga? Przecież to nawet nie jest flaga Polski bo o ile pamiętam to nie ma we fladze Polski ani orła ani kolorów innych niż biały i czerwny xD
  • Odpowiedz
To dlaczego ostatnie protesty to robiły?


@4x80: Ale to "protesty" naruszyły czyjąś nietykalność czy może jakieś pojedyncze osoby?
  • Odpowiedz
@R187: Triggerujcie wszystkich, płaczcie, że tracicie poparcie coraz większej ilości osób xD a później "łomatko nie lubio mnie dla tego, żem homo", nie, nie lubią Was bo #!$%@? na przymus, jakby wywieszenie 2 flag to było dla Was za dużo jak tak bardzo chcecie, narodowa i obok LGBT ale nie xD
  • Odpowiedz
@R187: W Izraelu zdecydowanie więcej jest morderców, żydzi każdego dnia z zimną krwią mordują Palestyńczyków bez mrugnięcia okiem, powiedz co sądzisz o tym fakcie popierasz działania żydów w kwestii holokaustu Palestyńczyków?
  • Odpowiedz
@Weronika1986: A co to mieszkańcy Izraela są jakimś autorytetem dla mnie, że mnie o to pytasz? xD Jak popełniają przestępstwa to powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.
  • Odpowiedz