Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie: No to jak reagujesz kolego, powiedz mi, jakie reakcje już poczyniłeś, by powstrzymać potężną fale nienawiści do odmiennego koloru włosów? Wrzuciłeś śmieszny obrazek na wykop? Nie rozumiem tego ostatniego pytania, masz jakieś informacje o przestępstwach moich KOLEGÓW? Jeśli tak, to pisz donos na policję, będę robił za świadka. Tylko poproś kogoś, by za ciebie napisał to pismo, bo widzę, że nie ogarniasz podstawowych zasad.
#!$%@?. Staram się nie przeklinać, ale jak czytam niektóre tłumaczenia prawakow, ze przecież rudera, albo nic się nie spaliło i inne fikołki to mi się aż słabo robi. Jesteście dzbanami usprawiedliwiającymi podpalanie mieszkań. To nawet mogło stać puste od 50 lat z kupą krowy na środku, ale nikt nie miał prawa tego podpalić. Pewnie jak kogoś bogatego okradną to tez powiecie, ze nic się nie stało, bo przecież bogaty to nawet nie
@WiesniakzPowolania zupełnie błędnie, oba przypadki są niedopuszczalne, ale jakoś nie widziałem takich postów oburzenia jak niszczyli furgonetkę pro-life i bili jej kierowcę, właściwie sporo głosów zadowolenia tu było, bo dostało się stronie prezentującej mniejszościowy światopogląd... Więc nie ma znaczenia czy to narodowcy/faszyści/lewacy/LPG każdy kto agresją i wandalizmem prezentuje swoje poglądy jest godny potępienia.
@WiesniakzPowolania ponoć nikogo nie było w środku mieszkania (chyba, że mówisz o innym przypadku), a nie wiem jak Ty ale pobicie kogoś jest dla mnie gorszym występkiem niż zniszczenie mienia nieważne ile warte by nie było. Nie bronię żadnej strony, Ty też nie powinieneś, a widzę że już uprawiasz lewacką propagandę pomijając niewygodne fakty, że to o czym sam piszesz już się wydarzyło ze strony tych pokojowych przedstawicieli spod szyldu tęczowej flagi
@jaszczur13: juz to pisalem wyzej. mieszkanie bylo wypelnione szybko i latwopalnymi materialami. Gdyby ta raca poleciala metr dalej lokal zamienilby sie w piec hutniczy i mogla stanac w ogniu cala kamienica. Moglo zginac duzo ludzi. Nikogo nie bronie. Widze jednak roznice miedzy pobazgraniem auta a podpaleniem budynku. l to przez patriotow niby. patriota w dzien niepodleglosci podpalajacy Polskie domy. Dobre.
@WiesniakzPowolania wydaje mi się że obracasz kota ogonem deprecjonując to czego dokonują ludzie bliżsi Ci światopoglądowo. Kiedy ostatnio słyszałeś żeby od pożaru mieszkania zginęła jakaś spora liczba osób? Ja kojarzę jeden głośny przypadek, ale nie od pożaru a od wybuchu gazu. Szczególnie jak pożar nie odcina Ci drogi ucieczki bo ma źródło po przeciwległej stronie od wyjścia z lokalu. Równie dobrze możemy gdybać czy odpowiedzialne było rzucanie człowiekiem o ulice. Co by
@Hxqvuzz: Ulala, mocne słowa, co jeszcze? Życzysz mi tego bo co, bo nie zgadzam się z twoim tokiem myślenia? Odstaw internet, bo ewidentnie nie radzisz sobie z emocjami.
Dziś za flagę spalili mieszkanie. Jutro za kolor włosów poderżną komuś gardło.

Bandyta owinięty flagą jest dalej bandytą.


@WiesniakzPowolania: Przesadzasz. Nie za flagę spalili mieszkanie. Chcieli flagę, ale że są debilami to im wyszło jak debilom. Za kolor włosów już zabijano, nie będzie to nic nowego. Trzeba się trochę zastanowić skąd taka agresja się bierze.
@WiesniakzPowolania: POTĘŻNIE podpalone mieszkanie, ja pisze o wymyślaniu scenariuszy jak wyżej, o poderżniętym gardłach, co jeszcze dorzucić do tej historii?! Uduszony kotek?!


@Horaccy nie wiem czy bronisz czy co, ale tu chodzi o to ze caly blok mogl sie zjarac przez debili, ktorzy zrzucali racami - zero pomyslenia u tych ambem, kamieniolomy i powinni tyrac za miske ryzu do konca zycia
@WiesniakzPowolania: a co Ty pierwszy raz masz do czynienia z patusami? Tak jakby za barwy klubowe nie ganiali z nożami czy tam maczetami. To nie są żadni patroci, to typowa patologia najczęściej ze środowisk kibicowskich.
@WiesniakzPowolania: Jedni będą podrzynać gardła za kolorową flagę czy kolorowe włosy, drudzy będą podrzynać gardło tym którzy są bogatsi albo będą wpuszczać tych którzy będą podrzynać gardła za kolorową flagę czy kolorowe włosy, obie strony to #!$%@? debile i nikt mnie nie przekona że jest inaczej¯\_(ツ)_/¯