Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kurminator: Na słuchawkach nie grałem, więc o dźwięku się nie wypowiem. Ale pad to kosmos. Raz, że dużo wygodniejszy od DS4. A dwa, że te nowe wibracje i adaptacyjne triggery to jest real deal. Megsla robotę to robi, o ile devy będą tego używać. Są takie momenty w grze, gdy triggerey wręcz z tobą walczą, żeby trudniej było ci je wcisnąć. W Astro's czuć natomiast świetny adaptive feedback, gdzie każda na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony_Ogr: Wygląd. Jest wielka. Nie podoba mi się. Może gdyby była cała w kolorze czarnym... Ten panel wewnętrzny jest wykonany z tego samego plastiku, co ta śliska cześć oryginalnego PS4. To łapie rysy i kurz od samego patrzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony_Ogr: Jeśli chodzi o działanie konsoli, kulturę pracy, to wszystko super. Nowy UI jest cudowny. Przejrzysty i intuicyjny. Dużo małych smaczków. Np. wreszcie możesz sprawdzić, ile godzin spędziłeś w danej grze.

Spider-Man: Miles Morales ładuje się od boota do rozgrywki w 10 sekund :)
@Mayki44: a jak to dokładnie jest z tym ps+ tam jest stała ta biblioteka tych gier czy tam będą nowe dodawane? co prawda mam wszystkie exy do ogrania z ps4, bo moja ostatnia konsola to x360 więc na rok spokojnie mam grania w to co jest obecnie w ps+, ale czy bedzie wiecej gier?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Ogr: Jeśli chodzi ci o PS+ Collection, to na razie jest stała baza gier, ale śmiem podejrzewac, że będą to rozwijać i koniec końców wpadnie tam też TLOU2 czy Tsushima.
@Mayki44: w ogóle to cena tego na rok jest smieszna, bo z tego co widziałem to płacę około 170zł i mam ten cały ps+ z tymi 20 gierkami na rok, jak dla mnie to super deal, a jak będą jeszcze dodawac gry to już w ogóle kosmos
@Mayki44: trochę zazdro, ja pewnie kupię jak będą używki po 400 chodzić, o ile konsola którą mam wyzionie ducha, bo mnie niebieski z domu wyrzuci za drogie zabawki xD (u nas w związku jest trochę odwrotnie niż zazwyczaj xD). A co to jest pomiędzy konsolą a monitorem?