Wpis z mikrobloga

Zbiórka dla Maszki stanęła w miejscu... Brakuje 50zł do 1/5 celu :(
Masza przeszła ostatnio badania i guzy na szczęście nie okazały się złośliwe, ale na pewno są uciążliwe dla psinki, dlatego prawdopodobnie zostanie podjęta decyzja o ich usunięciu.
Proszę o wpłaty nawet symbolicznych kwot, typu 2zł, 5zł, kto może więcej to super ʕʔ
LINK DO ZBIÓRKI NA LECZENIE MASZY #pokazpsa #otoziaki #niekupujadoptuj #pomagajzwykopem
Pobierz cytmirka - Zbiórka dla Maszki stanęła w miejscu... Brakuje 50zł do 1/5 celu :(
Masza...
źródło: comment_1605196872mB9WJPgRIuQBBR5EHO5qW0.jpg
  • 23
@Waderra: Nie bierzemy nic, do konta ma dostęp tylko jedna inspektorka i „góra”, trzeba z każdej płatności się rozliczać, wiec nie ma nawet takiej możliwości żeby brać coś dla siebie. Przykro ze masz w ogóle taka opinie o organizacjach dla zwierząt. Tym bardziej ze każdy mimo własnej pracy, mimo własnym obowiązkom poświęca swój jedyny wolny czas na to by uratować te biedne stworzaki. Myślisz ze ta suczka ze zbiórki powinna zostać
@cytmirka skoro pies ma 16 lat to przy takim cierpieniu bardziej humanitarnym zachowaniem byłoby uśpienie. I tak mam złe zdanie o większości organizacji np. Otoz bo to ściek i banda oszustów ¯_(ツ)_/¯ dejcie pieniążki też poratuje kotki, a nie ja to robię bez żebrania razem z ludźmi którzy moje zdanie podzielają, bo otoz i inne super fundacje mają w większości #!$%@? jaja na nas a jak już ktoś przyjdzie to raz i
@Waderra: No bo gadasz bez sensu xD To pierwsza założona zbiórka od dłuższego czasu xD Większość z nas swoje prywatne pieniądze wykłada, ja mam w domu 6 kotów jako dom tymczasowy bo ciagle przybywają nowe i nikt nie chce xD No naprawdę przykro mi ze masz takie zdanie, tez znam organizacje pomocy dla zwierząt które kłamią i bogacą się na biednych zwierzętach ale bez przesady- my działamy w takim małym mieście,