Wpis z mikrobloga

@FHA96 Znam to uzasadnienie. I uważam je za głupie. Dlaczego moje osobiste wpisy mają być bazą wiedzy o mnie, a moje komentarze już nie? Dlaczego polubione przeze mnie tagi, znaleziska, które wykopuję i pod którymi komentuję nie są w ogóle brane pod uwagę? Prosty przykład - w opisie mam ryby, w avatarze mam rybę i lubię tag #ryby. Czy naprawdę ewentualny obdarowujący potrzebuje moich osobistych wpisów, by wywnioskować, że lubię ryby?(
@ryba_twojej_mieczty podzielam zdanie, bo zdaje sobie sprawę, że są wśród nas osoby, które lubią bardziej komentować/plusować, niż dodawać swoje własne wpisy a z nich chyba też można coś o osobie się dowiedzieć? Ja na szczęście z tym problemu nie mam i co najwyżej, mogę Ci kilka postów oddać w prezencie :)
@ryba_twojej_mieczty: jedyne wymagania, które wszyscy spełnią to brak wymagań. Pytanie, jak wpłynie to na jakość paczek?

Prosty przykład - w opisie mam ryby, w avatarze mam rybę i lubię tag #ryby. Czy naprawdę ewentualny obdarowujący potrzebuje moich osobistych wpisów, by wywnioskować, że lubię ryby?(,)


Zdecydowanie tak. Opis "Ryby ryby ryby ryby" zupełnie nic o Tobie nie mówi. Lubisz je jeść? Łowić? Z tego co wiem, łowić
@chybaDapi I tu możemy się spierać na temat zawartości mikroblogów użytkowników, bo założę się, że większość to shitposty, albo #kiciochpyta( ͡º ͜ʖ͡º) Myślę, że zdecydowanie trzeba będzie kopać głęboko, żeby odkryć głębię duszy naszego wykopakowego bliźniaka. I tak, wracając do mnie, to kopiąc głęboko znajdziesz aktywność w hasztagach #wedkarstwo, ale też sporo wpisów zaczynających się od "jestem ichtiologiem" (taka bardzo uboga wersja "studiuję prawo"( ͡