Wpis z mikrobloga

@verd111: Moze czegos tam nie ustawili. Predkosci nie ustawia ci monter (nie dosłownie, moze on wysyla gdzies informacje jaki wariant umowy na klient u ktorego przeprowadzal instalacje) czy to nie jest jakas blokada na urzadzeniu tylko robia to wewnetrznie, w swojej sieci ograniczaja ktory klient jaka duzą ma "rurę". Fizycznie jestes podlaczony tak samo, masz to samo urządzenie jak klient ktory ma 600 czy 900 mega na umowie.
@Rudyzzadupia: Jesli chodzi o wifi to tez mam slaby okolo 30 40 z tym ze musze korzystac z 2,4ghz bo o ile telefon moglby z 5ghz korzystac i wtedy jak sprawdzalem to predkosc byla okolo 200 to laptop nie ma takiej mozliwosci. Za to po kablu jest do tej pory rewelacja pingi niskie nie wazne czy sie cos ogląda czy nawet pobiera. Na yt wszystko smiga w 1080p bez ladowania moge
@verd111 próbowałem na kablu i wyszło mi 90, tylko że w obecnej chwili no nie jestem w stanie sobie na to pozwolić. Router jest u rodziców w pokoju i głupio żeby kabel szedł po całym mieszkaniu. A można zrobić żeby tylko mój laptop odbierał 2,4 a reszta urządzeń 5,0 ?
@Rudyzzadupia: chyba wchodząc tam do ustawien funboxa zaawansowane ustawienia sieci przy wspolnej konfoguracji dajesz nie a potem na dole zmieniasz nazwe tak zeby to odroznic i laczysz sie z odpowiednia potem normalnie tam przy wyborze sieci