Wpis z mikrobloga

@77023: A sprawdzałeś ostatnio jak u Ciebie z witaminą D? Bo nawet osoby na super zbilansowanej diecie mają w naszym klimacie problem z tą witaminą, szczególnie na jesień i powinno się suplementowac niezaleznie od diety. Na diecie rosślinnej dochodzi więc tak naprawde 1 suplement, wiec to chyba nie taki problem zeby od razu stwierdzic ze dieta do niczego bo 1 suplement xD
@77023: Problem w tym, ze niedobory witaminy D buduja sie latami i jak juz poczujesz objawy to będzie za pozno zeby to cofnac - osteoporoza nie wybiera. A z uwagi na pogode u nas w Polsce zaleca sie 1000-2000 jednostek dziennie, nawet wiecej jeśli nie wystawiasz sie na slonce - takie slonce zza chmur niestety nie daje rady, szczegolnie ze większośc skory mamy juz zakryta ubraniami i synteza nje wyrabia
@100piwdlapiotsza: Ten cały wpis jest bezsensu i opiera się na cherry pickingu i generalizacji. Każdy może sobie coś takiego zrobić, patrz typowy mięsożerca zobacz na to szaleństwo w oczach hyhy, typowy wszystkożerca, prawak, wyborca konfederacji hyhy konserwa. Uhuhu ale pocisnąłem tym mięsożercom prawakom hyhyhy........... bezsens w obie strony
źródło: comment_1605388274RI2gZ5jaPNuV82pOB3ZQXH.jpg
@underneath: lewogram stoi gdzieś pośrodku skrajnej lewicy (po prostu wybiega o kilka etapów dalej w stosunku do przeciętnego lewaka). Ona by nie była w stanie zrobić wielu rzeczy. To w gruncie rzeczy taka normalna dziewczyna xD Choć kto wie, może czegoś nie wiem
@100piwdlapiotsza: Rozumiem i słusznie. Znam zarówno spoko jak i beznadziejnych ludzi po obu stronach barykady. Denerwuje mnie tylko takie gadanie jak autora wpisu w stylu ''Zauważyliście, że WSZYSTKIE te julki, weganki''. WSZYSTKIE dosłownie WSZYSTKIE takie są. Poznał WSZYSTKICH wegan WSZYSTKIE JULKI wie WSZYSTKO....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImInLoveWithTheCoco: Autentycznie mogę stwierdzić, że coś jest nie tak z tego typu osobami. Znam kilka takich z widzenia i to jest po prostu dramat. Poglądy mają skrajne i #!$%@?. Już pomijam kwestię wyglądu, bo zazwyczaj nie jest to wina danej osoby (chociaż zadbanie o skórę twarzy czy fryzurę może dużo zmienić), ale ten wzrok.
To jest taki typowy szaleńczy wzrok.
A poza tym, rownie dobrze mozna miec zrownowazana diete warzywna jak i niezrownowazona miesna. 8lat wegetarianka here, morfologia co pol roku, zero problemow. Martwcie sie o swoje zdrowie zamiast wciskac komus morde w talerz