Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak jeszcze wiosną ludzie z własnej kasy zrzucali się medykom w ramach #hot16challange bo wierzyli że serio mogą pomóc niedofinansowanej służbie zdrowia?
Pół roku później #!$%@? przez *** hajsu to braciom #!$%@?, to na sasionowe wybryki, to na budowe pomników czy stadionów było conajmniej kilka rzędów więcej. Bolzga. Plują Polakom w twarz a Ci mówią że spoko deszczyk pada.
#polska #niewiemjaktootagowac #koronawirus
N.....p - Pamiętacie jak jeszcze wiosną ludzie z własnej kasy zrzucali się medykom w ...

źródło: comment_1605372027esZKGzStvrAwVdaDobAWwy.jpg

Pobierz
  • 22
@Nxtp przeciez zebrany hajs zostal rozdysponowany i to nie przez panstwo wystarczy przeczytac w zbiórce co zostało zakupione https://www.siepomaga.pl/koronawirus/21753 To jest poprzednia, nie sprawdzalam czy ta nowa na 3 miliony została już rozliczona, ale szpitale moga same wysylac formularze aby zalapac sie na aparaturę tlenową. Rząd w ogole nie pośredniczy w wydawaniu tego hajsu
Na rząd w tym kraju to nigdy nie należy liczyć
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Nxtp: ludzie (ty niestety też) ogólnie mają kiepskie pojęcie o skali wydatków i budżetu państwa - 3.5mln zebrane w hot16, 180mln zebrane przez WOŚP vs 88mld wydane przez państwo na NFZ w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

88 #!$%@? miliardów - nawet jeśli zaokrąglimy te zbiórki do 200mln to nawet nie jest 1% wydatków państwa na sam NFZ (bo na ochronę zdrowia to była kwota bodajże
@Precypitat: Do tego nie wyłaź kiedy nie trzeba bo zarazisz innych, zainstaluj protego bo tak trzeba, noś maskę choćbyś nikogo w promieniu kilometra na oczy nie widział. Jeszcze do września nawet z rigczem do tego podchodziłem bo wierzyłem że cokolwiek to da. Przez pół roku #!$%@? zrobili aby poprawić sytuację, a złapanie covida to teraz osiągnięcie porównywalne ze zjedzeniem zupy. Teraz to już mam to w dupie, teraz to ja uporządkowuje
@Nxtp: ludzie (ty niestety też) ogólnie mają kiepskie pojęcie o skali wydatków i budżetu państwa - 3.5mln zebrane w hot16, 180mln zebrane przez WOŚP vs 88mld wydane przez państwo na NFZ w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

88 #!$%@? miliardów


@powaznyczlowiek:

jeśli te pisowskie k***y będą fikać, Polska ma szansę nie dostać z Unii 700, 800 miliardów zł....
Chodzi o skale, ludzie pisali te rapsy, zrzucali się, była mobilizacja a w międzyczasie z powietrza rząd #!$%@?ł 100 razy jeśli nie więcej na swoje zachcianki.


@Nxtp: nic nowego, rząd co chwila rozjebuje hajs i tylko na społeczeństwo można liczyć xD