Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maro88z: a nie wjechało ci miganie ekranu z telefonem przy uchu ? Kumpel tak miał sam widziałem, i jeszcze mowil coś o podpinaniu Jacka, że jak przy Spotify zminimalizowanym podłączy to odłącza słuchawki, a z odłączonymi jest że niby podpięte. Dobra najwyżej będę żałować ;p
@rennaissance: dziwne jest to, że wypuszczają aktualizacje nakładki z błędami. Okej, nie zauważyli ich, w takim razie po tygodniu-dwóch skarg użytkowników powinni to naprawić a nie po miesiącu itd
@buraczanymariaczi z jednej strony mam to w dupie, jeżeli ona w rzeczywistości w jakiś sposób nie polepsza wydajności telefonu. No ale z drugiej strony dlaczego mam być w tyle jeżeli inni użytkownicy mają. W każdym razie poczekam jeszcze, może jeżeli to się przedłuży napisze coś do supportu.
@Grzechooy: Kumpel któremu sprzedałem Note 7 już ma tą aktualizację od paru dni, a ja ciągle czekam lekko mówiąc "poirytowany". Mało tego próbowałem wgrać ręcznie aktualizację i nawet to nie przechodzi bo nie mam beta testingu podpisanego do konta ¯\_(ツ)_/¯