Wpis z mikrobloga

@JjAa: Salowa w szpitalu po całym dniu chodzenia w kombinezonie i masce dostanie 2400 bo całe czas żyła biednie a burak zarabiający kilka lub kilkanaście tysięcy za występ musi dostać kasę bo nie będzie go stać na mercedesa, czego nie rozumiecie ?
Ten pan chyba nie rozumie, że to wcale nie jest zaglądanie do nieswoich portfeli. Pieniądze idące na Bayer Full i inne gówna podobnych lotów są siłą zabierane z mojego portfela.


@GaiusBaltar: lewak jest za glupi, to przecież państwo daje pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JjAa: Pająk to ma jednak miałki intelekt.

1. przecież te pieniądze są z podatków, a NIE zarobione. do zarobionych nic nie mam - niech sobie zarabiają miliardy nawet.

2. zapomniał Pająk również o tym, że teraz wielu zwykłych ludzi będzie odczuwać w swoich kieszeniach kryzys - pracownicy gastronomii, siłowni i klubow fitness, branży eventowej, pracownicy galerii, a nawet transportu autobusowego, hoteli itp.

jednym słowem - miało być celnie a wyszło głupio
@AmateurHardcore: o kurka. no to widzę, że jest gorzej nż myślałem. jeszcze na DP od czasu do czasu coś można przeczytać, elektroda - to raczej zbiór ciężki do wyszkiwania. widzę jednak że nie ma nic co ja bym nazwał portalem technologicznym z prawdziwego zdarzenia, ani PurePC, ani ITHardware

Pająka i ich pisaniny nie trawię, bo to poziom właśnie WP i KomputerŚwiata (nie ubliżając - po prostu ja nie tego oczekuję)

załamałeś