Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#xboxseriesx
+ qucik resume, mocniejsza, działaj stare pady i gry, gamepass, lepszy układ galek
- brak exclusivow, płacisz za granie przez neta, brak wyjścia audio, drogie poszerzenie pamięci póki co, cena gier.

#ps5
+ Exclusivy z #ps4 i nowe z ps5, feedback na padzie, dodatkowy dysk wyjdzie taniej.
- gorszy gamepass, płatne granie przez neta, cena gier.

#pc
+ Od grudnia pełny gamepas jak na Xboxie, działają każde pady, najmocniejszy , wyjście audio jakie chcesz, latwo dodac pamięć, na emulatorach działaj gry z Wii, Switcha, Psp, Xboxow i Ps-PS3 a nawet Pegasusa, torrenty i pc exclusivy, obsługa myszki w fpsach.
- cena

A Wy co wybieracie ? #pytanie #gry
  • 39
+ Od grudnia pełny gamepas jak na Xboxie


@Niebadzlosiem: szkoda tylko, że ten gamepass na pececie działa jak gówno. Wciąż wywala mi grę przy rage 2 i nie mogę AOE 3 na SSD zainstalować, bo nie, wywala błąd. Wysłałem ticket do MS i zero odpowiedzi. Po aktualizacji gry z gamepass dłużej się uruchamiają, a reszty problemów już nawet nie pamiętam. No nie, na klocku nie mam żadnych problemow z gamepass i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: No w sumie racja, ale jako stojak pod pingponga albo generator dymu fajny :P
@Iucek: Mam kompa za 4k i ogarnia 4k niektóre w natywnej, obecnie za 5k uciągnie 4k 3070+ 3600 ryżem
No a można taniej przy użyciu dlss 2.0.

@ZmutowanaFrytkownica: U mnie normalnie chodzi hmm Nie mogę się doczekać battlefronta 2 na pc. Bo na konsoli strzelanki to porażka.