Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Mircy, zapewne część z Was wie, że sprzedaż mieszkania (z punktu widzenia developera) to nie tylko sprzedaż nieruchomości, ale sprzedaż marzeń, stylu życia, etc. Dlatego często jak oglądacie wizualizacje to są na nich jakieś wypasione samochody, piękni sąsiedzi i wiecznie zielone drzewa

Jakie jednak marzenia sprzedaje developer, który buduje "Apartamenty Barbary" w Katowicach?

Otóż, chce on Wam sprzedać marzenie o Passacie B5.

XD

Pic rel.

#patodeweloperka #polakicebulaki #nieruchomosci #katowice #heheszki #janusze #januszemarketingu
Pobierz mkarweta - Mircy, zapewne część z Was wie, że sprzedaż mieszkania (z punktu widzenia ...
źródło: comment_160545482177uInY9CXu39XWpBFsmyXz.jpg
  • 18
@mkarweta: to niczego nie zmienia. No umówmy się - czy Janusz właściciel paska przeprowadzi się do dzielni, gdzie nie będzie innych Januszy, którzy mogliby mu tego pojazdu zazdrościć?
Na tym osiedlu będą co najmniej dwie takie rodziny i deweloper na pewno to przewidział.
- będzie powiększony balkon na śmierdzącego grilla z Biedronki (gotowiec jednorazowy z folii i druta)
- miejsce na leżak dla Grażynki żeby mogła patrzyć czy Halinka od drugiego
ludzie w s klasach i lamborgini nie kupują klitek w blokowisku - czego tu nie rozumiesz?


@blackmilk: zgadzam sie. Typowa grazyna i typowy janusz jezdza wlasnoe pasatami b5 i to wlasnie do nich jest kierowana oferta tych mieszkan tj.apartamenty..pewno tylko w nazwie te 'apartamenty'.
@mkarweta: u mnie w mieście widziałem taka praktykę ze w wizualizacjach wycina się brzydkie przylegające budynki albo pamiętające PRL garaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmilk: to dlaczego na wizualizacjach takich osiedli często można znaleźć takie auta? XD

@YogiYogi: oczywiście, że to niczego nie zmienia. Przeczytaj mój post jeszcze raz.

@kupczyk: renderowany to zadbany. Pewnie na liczniku ma 186000 km ( ͡º ͜ʖ͡º)

@jablkawmasle: Apartamenty albo willa, nie pamiętam.

@defkor: jakie W8, panie, ino B5, jakieś Mercedesy mi to wciskajo!


@bb89: xD

@tomek_27: też się
@mkarweta: jak to czemu. To standardowe klitki niczym nie różniące się od Gierkoskiej wielkiej płyty, tylko teraz robią to z żelbetu i suporexu. Trza to jakoś ładnie ubrać marketingowo by zgadzało się 10-12k za metr na klitce i właśnie dla januszy i grażyn jest kierowana obecnie reklama takich "apartametntowców" że to luksus i masz wiedzieć za co płacisz (to że później stoją tam skody fabie na parkingach a nie lambo to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmilk: jakiś dziwny target w tej Warszawie. W Katowicach na renderach nowych osiedli poniżej Audi Q5 i BMW serii 5 nie schodzą graficy. Nieważne, że osiedle w takiej okolicy, że mieszkania bym nie chciał po 10 zł za metr, na renderze Q5-tka stoi.