Wpis z mikrobloga

@Noshimo: Ogólnie kierowanie tych pretensji do artystów jest bez sensu, bo mieli szansę na zapomogę, spełniali kryteria, to złożyli wniosek ¯\(ツ)_/¯ Szanuję tych, co nie wzięli ani grosza, ale tak naprawdę sytuacja w branży kulturalnej jest bardziej złożona niż to, że pan Bednarek sobie wyjdzie na scenę i przytuli kasę. Bo jest cała masa ludzi z zaplecza, która kokosów nie zarabia a teraz są bez dochodów (podobnie jak branża hotelarska,
Czyli to jest taki fundusz bardziej celebrycko - managerski :D Perfect też wydali oświadczenie, że manager chcial przytulić hajs.
Niby spoko, ale już się zaczyna to nie ja to ON, nie dla siebie, to dla innych itp.


@Sierpik21: Moim zdaniem, to spoko, że manager weźmie hajs, żeby opłacić kierowców, dźwiękowców, itd. Ogólnie ludzi, którzy nie są milionerami z pierwszych stron gazet, tylko wspierają organizację koncertów i teraz mogą nie mieć środków do życia.
Jeszcze wczoraj jakiaś zielonka to wrzucała i dostawał 0 plusików i kpiące / powątpiewające komentarze.
Dziś wrzuca @Noshimo i 4.5k plusów.
Jak widać prawdziwość przekazu zależy od postującego nie od treści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kulmegil raczej od użytych tagów bo widziałem minute przed dodaniem to oświadczenie na blogu ale były tagi jakiś gownowpis, niewiemjaktootagowac i jeszcze z 6 innych. ja nawet nie mam obserwujących, prócz Cronoxa xD
@Speedy: oczywiście że spoko, tylko czy tak będzie? czy inne osoby które straciły pracę też tak dostały? np kierowcy branży turystycznej, kucharze, kelnerki itp


@Sierpik21: Tego nie wiem. Wiem, że tylko niektórzy dostali kasę, ale na pewno nie tak dużo jak w tych dotacjach dla artystów. IMO wsparcie należy się najbardziej poszkodowanym, a nie wszystkim.
@Noshimo: nie wiem czy mówimy o tej samej zielonce. Tamten co wrzucał dodał jeszcze info że Taco wpłacał 100k na zbiórkę charytatywną (Hot16Challegne) jako argument że jest bezinteresowny. Zielonka usunął wpierw nieprzychylne komentarze a potem cały wpis. Pewnie konto nie kojarzę już nicka.

Poza tym pije do in wyłącznie do faktu jak niedeterministyczny jest wykop i jak na łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Nic ad persona.
Postawa dobra, ale nie róbcie też z niego bohatera. W oświadczeniu napisał, że o skandalu dowiedział się wczoraj, także nie było to też tak, że wiedział o możliwości uzyskania dotacji, ale nie zrobił tego, bo uważał to za niewłaściwe, po prostu nie wiedział o niej :D