Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwość odwołania nagle rezewacji po stronie wynajmującego? Wynająłem sobie apartament na sylwestra (nie mam zamiaru tam organizować żadnej imprezy więc nie będzie łamany regulamin pobytu) i była to super oferta bo w swoim mieście zapłaciłem 140zł, ale obawia mnie fakt płatności gotówkowej, a jak zazwyczaj nie kartą płatniczą od razu. Zadzwoniłem do gospodarza i zapytałem czy aby na pewno coś takiego się nie wydarzy, następnie powiedział, że nie jest już to aktualna forma płatności i dane do przelewu wyśle na dzień-dwa przed (związane jest to z covidem, aby ograniczyć jak najbardziej się da kontakt z klientem) a wtedy na podany nr. telefonu poda kod do drzwi. Gość odpowiadając o lokalu mówił jako my, więc zgaduje, że jest to firma. Co w sytuacji gdyby rzekoma rezerwacja zostałaby odwołana na ostatnią chwile o ile to możliwe, bo wtedy to już nic innego nie znajde poza hotelem lub apartamentem za 500zł+.
#booking
  • 3
@mysteriousf0x: Kontaktujesz się z booking i rezerwujesz inne miejsce, a różnicę pokrywa gość co cię wystawił. Chociaż w obecnych czasach to musisz doczytać czy się coś nie zmieniło w tej kwestii