Wpis z mikrobloga

Bycie patusem internetowym:

Wady:
-nie masz szacunku u ludzi
-wszechobecny wstyd
-rodzina się ciebie wstydzi
-jesteś biedny, nie masz nic poza straponem w dupie
-olbrzymie długi do spłacenia
-alienacja społeczna na terenie całej Polski
-brak możliwość podjęcia pracy bo masz dwie lewe ręce
-bezdomność, tułaczka, lokum na krzywy ryj

Zalety:
-srasz sobie gdzie chcesz np. w majtki, wiadro

#danielmagical #dwapalcewnatalce #lepszystream #rafatus #patostreamy
  • 28
@ksieznadajana: Hahaha jest ta co gadała z "panem kominiarka". Szukałem Cię, żeby bekę z ciebie skręcić buhahhahahahahaahahhaha. Fajna dupa z twarzy jesteś lecz chyba pryszcze mają więcej iq niż ty, otóż kominiary ci się pomyliły z maski gangiem nie mam nic wspólnego hahahaha!!!
@Bezszelestnie: raz nasralem do miski sfazowany, a wy to przeżywacie jakby to było codziennie hahaha. Zazwyczaj sobie siedziałem i melanżowałem za to spływało siano, a to że ty masz taki widok. Pozatym żeby ustawić wiarę tak, żeby płaciła za picie narodowego napoju jakim jest wódka to trzeba być tylko takim inteligentnym artysta sztuki nowoczesnej jak ja hahahha. Co do pracy w Niemczech, no niestety patostreamimgowe wakacje się skończyły i trzeba ogarniać
@Rafatus69: humanoidalna imitacjo człowieka. Jeszcze do niedawna przetrzymywano cię w altance i szmaciłeś się w ciasnym pomieszczeniu bez kibla, by spłacić długi szemranym typom, dawałeś się gwałcić straponem zaćpanej trans - dziwce. W rezultacie wyjechałeś do urojonej pracy w Niemieczech co w większości czyni najgorszy ples.Żyjesz tam jako utrzymanek grubego kaszalota( z którego beke miał nawet ćpatryk z zelmerfuckerem) w gorszych warunkach od ciapaków na socjalu i ty śmiesz kogokolwiek obrażać?