Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 49
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:00, Środa, 18 listopada 2020. Imieniny: Romana, Klaudyny, Karoliny. Słońce podniesie się dziś o 07:22. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:41. Ciemna noc zapadnie o 17:06, ale gwiazd można wypatrywać od 16:22.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 42
@Gruby_Wujo:
dzień dobry :) wszystkiego co najlepisze! Zdrowia, kasy cierpliwości i pogody ducha!

@algus @AllGoesWrong @Dddkop @Dioddy @Dziesion @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @mobutu2 @petla_sprzezenia @Hansim33 @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @nie_mowie_po_kociemu @Hansim33 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany

Hej ho, hej ho z górki by się szło - tak dziś musi byc:p
Od poniedziałku zaliczam serię buntu maszyn wokoło mnie - laptopy, pralki, telefony, drukarki. .. Mam na dzieje że limit już wyczerpany
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D

Dzień dobry, mamy już środek tygodnia więc za chwilę weekend.
@Gruby_Wujo Najlepszego!!

Dziś kolejny dzień z wykładami i projektami mnie czeka, w nocy zostawiłem otwarte okno i rano cięzko było z ciepłego łóżka wstać. Miłego dnia!
@Gruby_Wujo dzie cukierki? (°° Najlepszego Mirku!

Wszystkim udanego dnia, mamy prawie piątek, słońca brak ale humor dopisuje. Wrzucam Wam energetyczny kawałek, chyba dubstepu albo drum&bassu, nie wiem bo się na tym zupełnie nie znam. Wolę punkrock i rock, ale akurat ten kawałek wpadł mi kiedyś w ucho i tak został. Trzymajcie się tam gdzie jesteście i nie znikajcie!

https://youtu.be/hpTkZARu0pE
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke:
@Gruby_Wujo: sto lat!
@wynalazek_one: @Glupiii: @omi-omi @bolorollo @Jurgen_Van_Beethoven: @Pjotsze: @mobutu2:
@Sikorka2017: a odwiedził Cie już T400?
@slabehaslo: przywilej i obowiązek ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TomTailor100: zapomniales pasów?;(
@Dioddy:
Dzień dobry!
Kolejny dzień zmagań przed nami.
Ostatnio zaniedbuje tag ale będąc w domu o 1 nie mam siły nawet porządnie umyć zębów ;/
Wczoraj wróciłam dopiero jak