Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paruweczka: niektórzy producenci mówią stanowcze nie dla trenażerów i carbonu, np Specialized, ale jak zrobisz rocker plate to powinno już być bezproblemowo
niektórzy producenci mówią stanowcze nie dla trenażerów i carbonu, np Specialized,


@89neo: Nie tyle co mówi stanowcze nie, co nie bierze odpowiedzialności w razie draki.
Rocker plate, headwindy, nawet jakieś żele/ soki energetyczne widziałem jak zalecano na godzinne jazdy... Te środowisko się coraz bardziej #!$%@? robi. Nie mówiąc już o polecaniu zakupu trenażera w cenie roweru użytkownika. Oczywiście no offense( ͡º ͜ʖ͡º)
@paruweczka: Chronić przed
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Desmosedici: ja mam rower za 3500 a za trenażer dałem 2600 DD, normalnie od września kręciłem 3,4 razy na siłce na zajęciach ale jest pandemia i jest kapa, a tu mam wszystko w domu, bezpiecznie, plan treningowy na zwift i wsio, poza tym trenażer może stracić na wartości w ciągu roku może z 10 %, opłaca się jeśli ktoś chce coś więcej niż amatorka
Nie mówiąc już o polecaniu zakupu trenażera w cenie roweru użytkownika. Oczywiście no offense( ͡º ͜ʖ͡º)


@Desmosedici: mam trenażer DD droższy od roweru i jest w pyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kręcę sobie codziennie, jestem pod telefonem jakby dzwonili z pracy, nie ryzykuję spotkania z burkiem albo #!$%@? kierowcą, nadrabiam zaległości filmowe, ręczniczek, bidonik i wiatrak pod ręką, zero problemu z syfem