Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowypasek z #uroda
Jakie kosmetyki polecacie do cery tłustej?
Na twarzy pojawia mi sie pelno krostek (nie jest tak widoczny jak typowy tradzik). Jak je ścisne to wychodzi biała maź (łojotok?).
Od miesiaca zmienilem dietę, nie jem słodyczy, żadnych fastfoodow, a i tak sie to pojawia.
Juz serio nie mam pomysłów na swój ryj xd
Chce tylko sie dowiedzieć jak wy sobie radzicie z tymi problemami
No i mam 26 lat
#dermatologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb839102a2c92000abcbf3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie bez dokładnej analizy skóry ciężko cokolwiek doradzić. warto zwrócić uwagę na takie składniki aktywne w kosmetykach jak np. niacynamid, kwas salicylowy lub też alantoina. jednak najlepszą opcją byłaby wizyta u kosmetologa, który dobrałby odpowiednią pielegnację gabinetową jak i domową
@AnonimoweMirkoWyznania: eh, jakbym czytala o sobie, te biale to zaskorniki zamkniete (tak to nazwala kosmetyczka)
moze byc hormonalne - nie wiem ile masz lat, ale ja miałam cale zycie piękna cerę a w wieku 20 lat zaczęłam mieć wągry i jakieś podskórne problemy :(

Diete yez zmieniłam po probach samodzielnie poszlam do dietetyka - ale zaczęły być widoczne jakieś drobne zmiany na lepsze po 2-3 miesiącach trzymania się (wcześniej nawet miałam