Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: woo super mapka. fajne oznaczenia linii, szczególnie tych rozdzielających się. czy na wyswietlaczach też pokazują numery stacji docelowych np. 3/16?
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: system metra chińskiego jest mega, chociaż mi przyjemniej jeździło się po shenzhen a nie gz. W gz więcej starszych ludzi i zapachy potrafiły być nieprzyjemne ;/ dworzec kolejowy w sz tez fajniejszy. Chyba po prostu wole bardziej nowoczesne rozwiązania
  • Odpowiedz
@RzaoPaulo: Shenzhen to miasto mlodych ludzi. Wiedza jak sie zachowac na ruchomych schodach, nie pchaja sie jak jebnieci do wejscia zanim inni wysiada itd. Niestety w Guangzhou jest duzo starych ludzi ktorzy robia gowno w transporcie publicznym. Jesli chodzi o dworce kolejowe to tylko ten stary w centrum jest slaby ale te nowe czyli polnoc, poludnie, zachod sa super. Na jednym ze swoich filmow To sa Chiny pokazalem dworzec poludniowy.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Guangzhou nan to południowy chyba? Strasznie mnie irytował sposób poruszania się tam. Nie mogłem się odnaleźć przed kontrola bezpieczeństwa za każdym razem, a byłem tam już kilka razy. Shenzhen bei jest duzo prostsze dla kogoś kto nie mówi po chińsku :)
  • Odpowiedz