Wpis z mikrobloga

Czy toyota land cruiser do miasta to strasznie zły wybór? Marzy mi się taka wielka fura, a latam 95% po mieście. Patrzę na outlandera, na terracana, pajero. Nie chce zapłacić łącznie więcej niż 40k już razem z podstawowym przeglądem i jakimś może mini serwisem typu olej, może rozrząd.

Pomocy

#samochody #toyota #landcruiser
  • 15
@kakaraper: jeśli marzy ci się tej wielkości samochód to z pewnością jest to dobry wybór. tutaj większość jeździ kompaktami i powie, że absolutnie bo (tutaj milion powodów). na pewno trafi się też ktoś, kto jeździ fordem f350 i powie, że nigdy nie wsiadłby do tak małego samochodu jak LC, bo to niebezpieczne w razie wypadku. ja powiem jak najbardziej, LC jest zajebisty i jeśli do miasta to bardziej B+LPG niż diesel,
@rkadjar: Jakiego, kuge? Nie ma takiego jak LC. Edge za drogi, a pickupy chyba jeszcze nie dla mnie. Nie chce jakiegoś sprowadzanego zza oceanu, wolałbym taki samochód który kiedyś ktoś kupił tu nieopodal
@PanKracy582: Chciałbym porozmawiać z kimś kto ma taki samochód. Może jeden z użytkowników tez miał taki dylemat, kupił i powie mi ze to najgorszy wybór albo najlepszy. Nie chce się napalać, bo jednak samochód to nie telefon za tysiąc złotych, może ktoś często zmienia, ale ja planuje pojeździć z dwa lata minimum.
@kakaraper: Właśnie takie, ale to nie jest auto na co dzień (na daily mam passata ( ͡° ͜ʖ ͡°)) tylko na wyjazdy wakacyjne i ono jest trochę dłubnięte bardziej w teren. Z pajero dość poważnym problemem jest korozja. trzeba dokładnie oglądać samochód pod tym względem, a jak kupisz mało zardzewiałe, to od razu zakonserwować. Z toyotą też nie jest idealnie, ale lepiej.

Może wystarczyłaby Ci Suzuki Grand
@StukilowaRurzowa: Już wszystkie badałem, łącznie z terracanem, co nie jestem za hyundaiem i jimnym który jest 10 razy mniejszy niż land cruiser.
Grand vitary nie odrzucam, ale w tym mniejszym segmencie chyba jednak Rav 4 3 gen