Wpis z mikrobloga

@pozdroxxx666: Stosuj się do poleceń to nikt nie będzie używał wobec ciebie niczego. Życie jest proste, jak się go na siłę samemu nie komplikuje.
Ja jeździłem na mecze od 8 roku życia. W czasach, kiedy #!$%@? kibiców to była norma. Nigdy od nikogo nie dostałem, od policji też nie. Raz mnie wylegitymowali. Jak wzywali do opuszczenia miejsca, to się odwracałem na pięcie i wychodziłem. Nie pyskowałem, nie stawiałem oporu itp. I
@pogromca_idiotow: Dobrze, będę stosował się do poleceń. Karzę mojej dziewczynie urodzić dziecko bez narządów wewnętrznych, w najbliższych wyborach zagłosuje na pis, będę chodził tylko do pracy, a przez resztę dnia siedział w domu, będę modlił się codziennie do boga o zdrowie naszego przywódcy i słońca narodu Jarosława Kaczyńskiego, nie będę protestował gdy zabiorą mi resztę praw w tym kraju, będę dziekowal każdemu policjantowi za to, że tym razem mnie nie zabil.
@Kowixx: A gdzie ja napisałem, że porównuję? Napisałem, że jak się człowiek zachowuje jak... człowiek a nie jak dzikie zwierzę, to jest traktowany tożsamo. Jest akcja jest reakcja. I to akcja zaczyna się w tłumie, natomiast reakcja należy do policji. Nigdy nie było inaczej. Nigdzie też nie napisałem, że wszyscy protestujący przyszli robić dym. Wśród tłumu zawsze jest grupka debili i to wystarczy, żeby zniszczyć protest. Szkoda że p. Lampart czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@izkYT: zakazać mogą, ale publikowane tak czy inaczej będą, za wschodnią granicą też podejrzewam cenzura w internecie jest większa niż u nas, a publikowali nie tylko wizerunek milicjantów i OMONowcow, ale nawet pełne dane i adresy, a część funkcjonariuszy po prostu odchodziła ze służby.

Jak najbardziej policja powinna wykonywać swoje obowiązki, ale przy tym obowiązują ich przepisy, a od momentu kiedy Braun po nazwisku pytał Pana Kimle czy nie wstyd mu
@pogromca_idiotow: Problem tylko jest taki, że policja też robiła swoje prowokacje, wypuszczając policjantów z CPKP po cywilnemu, żeby latali z batonami i gazem. Zamiast załagadzać sytuację to jeszcze ją zaostrzają, prowadząc jakieś #!$%@? polityczne gierki. Wstyd.