Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu Beata Śniechowska (wcześniej Menu Motto) ogłosiła, że jej nowy projekt "Młoda Polska" będzie przygotowywał na wynos Gemuse Kebab, który inspirowany jest tym berlińskim. W ofercie kebab w bułce i tortilli. Do tego w każdym cieście możliwość zjedzenie kebaba z mięsem (udka z kurczaka), wegetariański i wegański. Cena za kebab - uwaga - 28zł. Jeśli dołożymy do tego fakt, że kebab na grubym cieście (bułka) polecał grubas z wpk to mimo że bardzo lubiłem Menu Motto i Młodą Polskę zapowiadało się na piękną katastrofę. Jako, że jest to dość popularne miejsce na mapie Wrocławia czas oczekiwania na zamówienie z dojazdem oscylował od 2,5 do 4h. Uważam, że ocenianie dania po zjedzeniu rozmokniętej bułki, która siedziała 2h w aluminium nie ma większego sensu skoczyłem dzisiaj na miejsce by zjeść od razu po otrzymaniu kebsa. Na miejscu nie lepiej, czas oczekiwania na zamówienie 1,5h. Tortilla smaczna, chociaż dla zdecydowanej większości będzie zbyt mała. Natomiast kebab w bułce, który polecał WPK jest jednym wielkim nieporozumieniem. Bułka jest gruba, sucha i jest jej od #!$%@?. Gdyby kupić pierwszą lepszą suchą bułkę w żabce, która leżała tam 2 dni podejrzewam, że nie poczułbym różnicy. Ilość tej bułki w stosunku do ilości składników jest tak zatrważająco duża, że zjedzenie tego bez popijania jest wyzwaniem, nie mówiąc o tym, że ma się wrażenie, iż przez cały czas je się tylko tę bułkę a reszta jest jakimś zbędnym dodatkiem. Nie mam pojęcia co autor miał na myśli. Jeśli dodamy do tego irracjonalny czas oczekiwania i cenę dwukrotnie wyższą niż standardowy kebs to jest to ogromne rozczarowanie i nie polecam nikomu. Ciężko to wytłumaczyć ale zrobienie dobrego kebaba we Wrocławiu urasta do czegoś niewykonalnego.

#mlodapolska #jedzenie71
wiktorek_pl - Kilka dni temu Beata Śniechowska (wcześniej Menu Motto) ogłosiła, że je...

źródło: comment_1605975124tTXGAvV7hPOmtCXNu0ZiUG.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
grubas z Wpk to największa pomyłka i #!$%@? jaką nosił Wrocław i Ty bierzesz jego zdanie pod uwagę. No to sam sobie jesteś winny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kidzior: Nie poszedłem tam z uwagi na Grubasa. Napisałem przecież, że jak on coś poleca to znaczy, że zapowiada się źle, bo w większości jego poleceń to były pudła. Zresztą mam z nim kosę i bany na profilach więc
  • Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że wszystko co poleca grubas jest niewypałem, młoda polska, gruba focca, mania smaku... jakby ścieli ceny o 30% możnaby by było rozważyć, ale tak wiszą gdzieś wysoko w chmurach ze swoimi cenami i niską jakością
  • Odpowiedz