Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@tabarok: po części się sprawdza. Przekątna teraz jest po 21:9 a kiedyś ledwo 4:3. Tyle że brak ramek zmienia perspektywę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 166
@tabarok: idealny rozmiar telefonu to właśnie taki iPhone 5/6, teraz są takie olbrzymie #!$%@? kloce ze ledwo się w kieszeni mieszczą xD najgorsze ze nikt nie produkuje już telefonów które mają mniej niż 6 cali, smutne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@chuckmls: szkoda że nie mam ot tak 3,5k do wydania bo bym się skusił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tabarok: samsungi, motorole, xiaomi i reszta robią telefony już po 6,5 cala i wzwyż, dla mnie to #!$%@? xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lanekrasz: Pixel 4a jest w miarę mały, tylko kiepsko z dostępnością, a w normalnej cenie to już w ogóle.
Jest niewiele większy od mojej obecnej Xperii XZ1 Compact, dlatego jak dla mnie to jedyny rozsądny kandydat na ewentualną wymianę - już nawet Sony przestało robić małe i dobre telefony, a tę Xperię mam już 3 lata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lanekrasz: polecam iphone 12 mini jak chcesz maly telefon. Jest świetny. I uwierz cena wynagradza, bo będziesz mieć telefon spokojnie ma 2-3 lata bez potrzeby wymiany
  • Odpowiedz