Wpis z mikrobloga

Siema, czy ktoś z posiadaczy #ps5 ma podobny problem jak ja? Chodzi o to, że usuwają mi się gry z dysku. Pierwszy raz wydarzyło się to kiedy usuwałem jakąś gierkę, wyskoczył błąd pamięci - grę usunęło ale razem z AC: Valhalla. Drugi raz stało się to kiedy przełączyłem konsolę w tryb uśpienia, zauważyłem ze konsola wyłączyła się calkowicie, zaniepokojony uruchomiłem ją ponownie, wyskoczyła informacja, że konsola została niewłaściwie wyłączona (tak jakbym odpiął ją z prądu w trybie uśpienia), włączyło się odzyskiwanie pamięci jak zawsze w takim przypadku i znów - AC:Valhalla zniknęła z dysku. Za każdym razem płyta była w napędzie. Wydaję mi się, że to jakiś błąd oprogramowania konsoli - miał ktoś coś podobnego? #konsole #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
@lelek123pl: hmmm... następnym razem, jakby Ci gra zniknęła z dysku spróbuj to:

Hej mireczki! #ps5 ma mały bug jeżeli chodzi o instalację gier z płyty - jak włożycie płytę do napędu i naciśniecie sami przycisk kopiuj, to jest duze prawdopodobieństwo, że po zainstalowaniu, pograniu i wyjęciu płyty, gra się sama usunie z dysku. Rozwiązaniem jest natomiast włożenie płyty do napędu i odczekanie, aż konsola sama zacznie instalować grę - nie klikajcie
  • Odpowiedz