Wpis z mikrobloga

Ostatnio mirek wrzucił suzuki za 350 zł. A ile dostanie Clio od pierwszego właściciela za 950?
Już jestem na nim do przodu bo ma katalizator za 1500 i dwa komplety opon XD

A na poważnie, interesuje się kosmetyką samochodową i potraktowałem go jak wyzwanie.
Teraz przez covid pracy mniej a więcej czasu, więc będę sobie go wieczorami ogarniać przy piwku.
Będzie do jazdy po zakupy i piłowania pod tesco jak spadnie śnieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za jakiś czas pochwalę się efektem, zawołam plusujących.

#auto #motoryzacja #diy #garage #cliostoriastory #renault #renaultclio
rbn - Ostatnio mirek wrzucił suzuki za 350 zł. A ile dostanie Clio od pierwszego właś...

źródło: comment_1606066556sAhceRt2Q6wIbQpDfHitkn.jpg

Pobierz
  • 15
@Joterini: Szukaj benzyn, diesle bym odpuscil. Te auta raczej nie gniją o ile nie miały większego dzwona, więc jeśli widać większą rdze na progach to bym odpuścił i szukał dalej bo tego pełno na rynku. Z rzeczy ktorych nie należy się bać to zajechane klosze reflektorow bo można samemu zregenerować w 3h, tak samo swiecaca sie kontrolka poduszki to na 90% brak styku w kostkach pod fotelem w 3d (wystarczy przeczyścic
@Joterini: Ewentualnie możesz poleciec po bandzie na oględzinach i odwinąć uszczelkę drzwi przy dachu, jest tam zgrzewana fabrycznie karoseria i puścić wodze fantazji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś koledze handlarz wkręcał, że to spawanie z dwóch, ale on to weźmie za pół ceny xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rbn: Dzięki :) Trochę się boję, że więcej czasu stracę niż pieniędzy oszczędzę ;) Ale będę szukał czegoś czego nie będzie szkoda na barierce czy krawężniku zostawić :)
@Joterini: Tych aut jest pełno i są dość twarde, w każdym mieście powinieneś znaleźć kilka sztuk do obejrzenia. W moim maska otworzyła się poprzedniką podczas jazdy i wygląda jak wygląda ale dzięki temu tanio go wyrwałem a maskę już kupiłem w kolorze na stówkę (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rbn: pocieszasz mnie, myślałem że będę skazany na seicento. W warszawie pewnie będzie różnie ale już w okolicach faktycznie mogą trafiać się fajne autka.
@Joterini: Uwazam, ze wlasnie w duzych miastach latwiej o tako tani, stosunkowo sprawny "gównowóz" o ile pogodzisz sie ze śladami miejskiej walki jakimi są rysy, wgniotki parkingowe itp
Ten był normalnie na olx wystawiony, mam znajomych co troche handluja to siedza na marketplace i olx, część reklamuje sie po prostu jako skup. Ja na fb marketplace jeszcze nigdy nic nie sprzedalem (nie handluje samochodami) trafiali sie sami debile xD
@eth7: Zalezy za jaki, kiedys ukradli mi w focusie, aż sprawdzilem w skupie ile wart to okazalo sie że ktoś leżał i piłował brzeszczotem pod autem żeby dostac 120 zł xD