Wpis z mikrobloga

@SirPawi: zgadzam sie, to moze wlasnie wynikac z tego ze do 90 sila idzie dosc szybko i nie wazne jaka technike i treningi praktykujesz to w miare szybko (kilka miesiecy, max rok) do tego poziomu sie dojdzie.

A potem nastepuje sciana i progres nie chce isc wiec czlowiek automatycznie zaczyna przykladac sie dovtechniki, treningu zeby jakos ten progres wydobyc ;)
@In_thrust_we_trust: w tym przypadku poprawę dało zmiana chwytu na "bardziej do wewnątrz" i inne podparcie sztangi. Druga rzecz to zmiana trajektorii ruchu sztangi. Niestety w ten sposób nabawiłem się przeciążenia w tricku, które dopiero przepracowałem w następnym sezonie. Tak więc robiłem 100 ale bolało mnie. Teraz robię 100 i nie boli. Trzecią rzeczą jest zmiana w programowaniu teningowym i pracowanie na wielu seriach przy 90%1RM w singlach czy dublach.
@apanKuba: z ciekawostek opatych na mlich doświadczeniach powiem Ci że progres w OhP najbardziej poszedł do przodu... kiedy nie robiłem OHP tylko pompki na rękach xD

Z powodu zamkniecia siłowni w kwietniu byłem zmusozny roboć kalistenike w domu i min to ćwiczenie na batki było świetne. Zaczynałem od nóg na wzniesieniu 60 cm a skończyłem na normalnych z nogami przy ścianie