Wpis z mikrobloga

Wiem, że już pewnie było pierdyliard razy, ale moim zdaniem gównianie ten przeszczep wyszedł. Wydaje mi się, że zbliżony efekt chłop mógłby uzyskać stosując klasyczną terapię z finasterydu i minoxa ¯\_(ツ)_/¯
Z przodu jeszcze ujdzie, ale patrząc z boku lub góry widać ubytki i pewnie reszta włosów na skalpie sprzed przeszczepu mu w najbliższym czasie wypadnie

#mahonek #finasteryd #lysienie
drKlotz - Wiem, że już pewnie było pierdyliard razy, ale moim zdaniem gównianie ten p...

źródło: comment_1606153117CLrseQ9wkCJm0feesk7Gpa.jpg

Pobierz
  • 10
@KurtCocaine: Ja to wiem watsonie. Co nie zmienia kluczowej tezy, że biorąc fina i minoxa uzyskałby podobny efekt. A i tak pewnie będzie musiał wrzucić fina jeśli nie chce aby resztka sprzed przeszczepu mu wypadła.
@dr_Klotz: nie ma w tym nic dziwnego , w wiekszosci klinik sa glownie pokazywane rezultaty malego procenta ludzi ktorzy maja najlepsze jakosciowo wlosy w donorze i stad dobre rezultaty , rzeczywistosc jest taka ,ze jak ktos ma genetycznie cienkie wlosy to i przeszczep bedzie srednio wygladal , tego nie zobaczycie od marketingowcow klinik bo to sie nei sprzedaje ;)
@koala667: to nie jest tak. po prostu im ciemniejsze wlosy masz tym bardziej sa geste i efekt jest lepszy (ADAMZ & GIMPER) Mahonek mial jasny blond i efekt wyszedl #!$%@?. temu pofarbowal wlosy na ciemno. ale i tak straszliwie to wyglada. 5 lat i bedzie sie scinac na zero, bo reszta klakow wypadnie. jemu juz nic nie pomoze i musi sie z tym pogodzic...