Wpis z mikrobloga

Szukam apki na androida, która pomaga w #rozwojosobisty tzn. będzie się nadawać jako notatnik, to-do list, może jakiś mind mapping czy do zarządzania celami z możliwością personalizacji graficznej.

przykładowo:
- potrzebuje ogarnąć co mam zrobić dziś, w tym tygodniu / lista zakupów / zapisywanie użytecznych informacji (nr tel, adresy, dane kontaktowe, itp.) / monitorowanie progressu / luźne przemyślenia, hasła, pomysły / notatki ze szkolenia, itd.
- planowanie i wyznaczanie celów, czyli co chcę zrobić np. w przyszłym roku / gdzie chcę jechać / co zamierzam kupić
- zapisywanie ulubionych rzeczy, tj. strony z których często korzystam lub do których chcę później wrócić, przydatne linki, itd.

Fajnie by było gdyby współgrało to z dodawaniem załączników np. rzecz którą chchę kupić + link do produktu / zdjęcie, wyjazd który chce zrealizować + zdjęcie albo video które mnie do tego zmotywowało, notatki z ciekawej książki + zdjęcia z wybranymi fragmentami, zdjęcie ciekawej miejscówki na mieście z notatką gdzie to jest, itd itd.

#produktywnosc #motywacja
  • 7
@Bilzerian: todoist + Notion. Sam Notion niby ma wszystko o czym piszesz, ale to nie jest aplikacja stworzona do todo. Ogarnięcie tego będzie czasochłonne i upierdliwe. Todoist u mnie wygrał głównie ze względu na ogarnianie dat w języku naturalnym. Notion jest super jako baza przepisów / stron internetowych / notatnik / ogarniacz większych projektów. Możesz sobie nawet zrobić bazę przepisów, planować posiłki na tydzień i generować listy zakupów - o ile