Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie świat bez spermiarzy, simpów i kukoldów. Świat w którym dwie osoby przeciwnej płci, kiedy są sobą zainteresowane po prostu normalnie rozmawiają umawiają się, nie ma hipergamicznych bestii, ego p0lek nie byłoby wybite w kosmos przez atencje od spermiarzy na tinderze, nie byłoby tragicznej sytuacji na rynku matrymonialnym gdzie baba 5/10 szuka tylko Chadow 9/10 a na chlopaka 6/10 nawet nie spojrzy
taki świat mógłby istnieć, gdyby nie spermiarze, simpy i kukoldy
ha tfu
trzeba jak najwięcej tępić takie zachowania, może choć część simpów przestanie sie upokarzać
#przegryw #blackpill #p0lka #tinder #seks #logikarozowychpaskow #spermiarzalert #spermiarzeztindera #stulejacontent
  • 23
@Reaamu: żyję poza wykopem i zadna kobieta nigdy nie była mną zainteresowana. Przepraszam, ale nie masz zbytnio komptencji wypowiadac sie o sytuacji facetów. Jesli ten rozowy pasek pod twoim avatarem to prawda, to na rynku matrymanialnym srednio masz mega przewagę nad chlopami. Podkreślę, średnio, bo nie bede powielal przegrywowego mitu o tym ze totalnie brzydka babka ma wielu adoratorów.
@Zdzichu333: tak to sie stalo od momentu powstania internetu, nagonka medialna na kosciol tradycyjne wartosci i wszystko co mialo jakis kontekst moralny przyczynilo sie zwyczajnie do tego ze kobiety przestano oceniac, dostaly calkowity immunitet na wszystkie ich zachowania. Ta rownowaga zostala po prostu zachwiana, bo kobieta ktora jest jednoczesnie nie oceniana i jednoczesnie to ona wybiera i decyduje o wszystkim. Taka prawda po prostu, nie jestem wierzacy w boga i nawet
@Zdzichu333: Jeszcze 6-8 lat temu tak było, mimo że był internet. Bez problemu spotykałem się z różowymi będąc 5/10. Bez przypału podbijałem do dziewczyn np. z innej klasy w liceum i one też były zainteresowane, ciągnęły rozmowę, randki były z chęcią obu stron itd. Wtedy też znalazłem dziewczynę, z którą byłem potem 4 lata.

I wtedy też były simpy i cucki, ale było ich nieporównywalnie mniej. Np. do mojej byłej tylko
nie ma hipergamicznych bestii


@Zdzichu333: Rozwiń temat. Tak zwane "hipergamiczne bestie" nie dość, że częściej występują wśród mężczyzn (nie bez powodu ciepłe i i długoterminowe relacje częściej dotyczą lesbijek niż gejów), to naprawdę nie ma w nich nic złego, jeżeli ktoś nie siedzi w stałym związku, albo nie umówił się z partnerem na związek wolny. Naprawdę jesteś tak sfrustrowany, że ktoś uprawia seks, a ty nie, że uważasz współżycie z kimś,