Wpis z mikrobloga

@Cointreau: Właściwie to nic specjalnego, a zarazem w #!$%@? specjalnego, do ceny jakoś 500-650 zł to ogrywa wszystkie procesory wydajnościowo.

Wydany jakoś w tamtym miesiącu, ogólnie za 200 zł to kradziez w biały dzień bo normalnie 400.
@Artok: @kyperinho: To ja widzę jakimś amatorem byłem. Jakieś techniki specjalne mieliście? Data złożenia zamówienia to jaki moment? Płatność w 5 sek, czy to liczy przed? Ja przez chwilkę widziałem 199 zł., ale obszedłem się smakiem.

Wydany jakoś w tamtym miesiącu, ogólnie za 200 zł to kradziez w biały dzień bo normalnie 400.

No, normalnie i to ostatnio 360-370, a chyba było taniej. No i i5-10400f można dostać za 649
@valarr:
Proszę, kodzik na dziś -
FSBSJP3KX2

@Jan_K:
Ogólnie najważniejszym bylo wypełnienie wszystkich danych przed 8:00, tak żeby o tej godzinie rowniutko być już w stanie po prostu kliknąć dwa razy "Dalej" i wpisać kod blik rauszem.
ta "rozgrzewka przed Black Friday" pozwoliła nie tylko Morele na sprawdzenie serwerów, ale i kupującym na sprawdzenie jak to działa
@kyperinho: ja muszę jutrzejszą promocję upolować bo dzisiaj próbowałem procesor i spamowałem kodem, ale nie wszedł. Odświeżałeś stronę produktu czy jak? Bo ja wczoraj zostawiłem ekran na wyborze płatności i dostawy z wpisanym kodem, ale równo o ósmej w ogóle nie chciało kodu przyjąć a jak dla mnie to nie jest możliwe aby NAWET kodu nie przyjęło. Nie mówię o zakupie.
@Bellu @JackyMM
Po ustawieniu wszystkich danych do wysyłki, płatności itd. po prostu zostałem w koszyku z wybranym już produktem (w tym wypadku prockiem) poczekałem rowniutko do 8:00:00 i tu już SPRINT, klikacie jak najszybciej dalej, wklepujecie BLIK i modlitwa.

Tldr: nie odświeżalem, zostałem w koszyku